Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

VELKÝ PSÍ HOROSKOP: Býci pořád štěkají a Blížencům smrdí z tlamy!

Co na povahu vašeho mazlíčka říkají hvězdy.
Zdroj: archiv
Máte doma čtyřnohého kamaráda? Pak určitě znáte jeho datum narození. Pejsci se rozřazují podle stejných znamení jako lidé, a tak nebude problém zjistit, jestli máte doma Raka, Býka nebo Blížence. Víte ovšem, co se o jejich povaze dozvíte?

I psi mají svůj horoskop a i pejsky ovlivňují hvězdy. Jsou tedy věci, se kterými nepohne ani tvrdá výchova, protože je to prostě nad vaše síly Podívejte se, co o povaze vašeho pejska říkají hvězdy, a pokud si teprve čtyřnohého kamaráda vybíráte, prostudujte si i jeho horoskop.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tito pejsci bývají často nesympatičtí a svéhlaví. Disciplína a poslušnost jim nic neříká. Jsou prostě hrdými nositeli svého znamení a ani páníček s nimi moc nepohne. Nejde ovšem o agresivní jedince, a tak se nemusíte bát.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Býci jsou známé štěkny. Váš pejsek jistě proštěká celé dny, pokud nejste doma. Když u vás zazvoní zvonek, znamená to pro pejska jasný poplach a ani návštěva jiného čtyřnohého tvora se neobejde bez výstražných signálů. Platí zde však heslo, že kdo štěká, nekouše.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Psům narozeným ve znamení Blíženců se často kazí zuby a mají větší sklony k tvorbě zubního kamene I v nižším věku tak mají nepříjemný dech, a pokud někdo není zrovna milovník psů a nemá pochopení pro určité obtíže, bude mu váš pes připadat smradlavý a zanedbaný.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Raci jsou známí rváči a problémoví psi. Proto od takových radši ruce pryč. Potřebují tvrdou výchovu a disciplínu. Rozhodně takového psa nemějte v jedné domácnosti s dětmi, a pokud je váš psík narozen v tomto znamení, bude mu líp na zahradě nebo na dvoře.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zástupci tohoto znamení milují své páníčky. Čím větší rodinu mají, tím jsou šťastnější. Takový pes se výborně hodí k dětem a do rodin, nemusíte mít strach, že by se něco mohlo stát. Jde o disciplinované a oddané kamarády.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou pěkné fiflenky a vůbec jim nevadí, když se o ně někdo stará. Koupání, česání, stříhání i navštěvování psích salónů si opravdu užívají a trpělivě drží. Rádi nosí nejrůznější oblečky a doplňky.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou psi, které ani nezaregistrujete, že je máte. Většinu svého života prospí a společnost ke svému životu opravdu nepotřebují. Stačí jim plné misky a pohodlný pelech. Ideální přítel, pokud nemáte zas tolik času.

Štír (24. 10. – 22.11.)

Svéhlaví psi, kteří neuznávají autority a absolutně za žádnou cenu neposlechnou. Přestože jste jim věnovali hodiny výcviku, oni budou poslouchat jen za předpokladu, že se jim zrovna chce a kouká z toho nějaká odměna

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zástupci tohoto znamení jsou přátelští a velmi hraví pejskové. Díky tomu, že jsou velmi aktivní, je potřeba věnovat jim dostatek péče a času. Jsou to milovníci veškerých psích hraček, se kterými se dokáží zabavit dlouhé hodiny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové jsou poslušní a hodní psi. Milují svou rodinu, kterou ochraňují jako drahocenný poklad. Jediné, co ovšem nesnesou, je kontakt s jiným psem, a proto se nedivte, když občas dojde k nějaké té rvačce a štěkotu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři nesnáší děti. Mají rádi svůj klid a nevyžadují přehnanou něhu a doteky. Proto si takového psa rozhodně jako rodina nepořizujte. Přestože jde o odevzdané psy, uznávají pouze jednoho páníčka, kterého milují a ochraňují.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou staří žebráci. Vyžadují neustálou pozornost a nesnesou, když jsou přehlíženi. Mají také mlsný jazýček, který je nutí provádět všelijaké vylomeniny. Nedivte se tedy, pokud snědí, na co přijdou Loudit je prostě neodnaučíte.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy