Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

VELKÝ PSÍ HOROSKOP: Býci pořád štěkají a Blížencům smrdí z tlamy!

Máte doma čtyřnohého kamaráda? Pak určitě znáte jeho datum narození. Pejsci se rozřazují podle stejných znamení jako lidé, a tak nebude problém zjistit, jestli máte doma Raka, Býka nebo Blížence. Víte ovšem, co se o jejich povaze dozvíte?

I psi mají svůj horoskop a i pejsky ovlivňují hvězdy. Jsou tedy věci, se kterými nepohne ani tvrdá výchova, protože je to prostě nad vaše síly. Podívejte se, co o povaze vašeho pejska říkají hvězdy, a pokud si teprve čtyřnohého kamaráda vybíráte, prostudujte si i jeho horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tito pejsci bývají často nesympatičtí a svéhlaví. Disciplína a poslušnost jim nic neříká. Jsou prostě hrdými nositeli svého znamení a ani páníček s nimi moc nepohne. Nejde ovšem o agresivní jedince, a tak se nemusíte bát.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Býci jsou známé štěkny. Váš pejsek jistě proštěká celé dny, pokud nejste doma. Když u vás zazvoní zvonek, znamená to pro pejska jasný poplach a ani návštěva jiného čtyřnohého tvora se neobejde bez výstražných signálů. Platí zde však heslo, že kdo štěká, nekouše.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Psům narozeným ve znamení Blíženců se často kazí zuby a mají větší sklony k tvorbě zubního kamene. I v nižším věku tak mají nepříjemný dech, a pokud někdo není zrovna milovník psů a nemá pochopení pro určité obtíže, bude mu váš pes připadat smradlavý a zanedbaný.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Raci jsou známí rváči a problémoví psi. Proto od takových radši ruce pryč. Potřebují tvrdou výchovu a disciplínu. Rozhodně takového psa nemějte v jedné domácnosti s dětmi, a pokud je váš psík narozen v tomto znamení, bude mu líp na zahradě nebo na dvoře.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zástupci tohoto znamení milují své páníčky. Čím větší rodinu mají, tím jsou šťastnější. Takový pes se výborně hodí k dětem a do rodin, nemusíte mít strach, že by se něco mohlo stát. Jde o disciplinované a oddané kamarády.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou pěkné fiflenky a vůbec jim nevadí, když se o ně někdo stará. Koupání, česání, stříhání i navštěvování psích salónů si opravdu užívají a trpělivě drží. Rádi nosí nejrůznější oblečky a doplňky.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou psi, které ani nezaregistrujete, že je máte. Většinu svého života prospí a společnost ke svému životu opravdu nepotřebují. Stačí jim plné misky a pohodlný pelech. Ideální přítel, pokud nemáte zas tolik času.

Štír (24. 10. – 22.11.)

Svéhlaví psi, kteří neuznávají autority a absolutně za žádnou cenu neposlechnou. Přestože jste jim věnovali hodiny výcviku, oni budou poslouchat jen za předpokladu, že se jim zrovna chce a kouká z toho nějaká odměna.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zástupci tohoto znamení jsou přátelští a velmi hraví pejskové. Díky tomu, že jsou velmi aktivní, je potřeba věnovat jim dostatek péče a času. Jsou to milovníci veškerých psích hraček, se kterými se dokáží zabavit dlouhé hodiny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové jsou poslušní a hodní psi. Milují svou rodinu, kterou ochraňují jako drahocenný poklad. Jediné, co ovšem nesnesou, je kontakt s jiným psem, a proto se nedivte, když občas dojde k nějaké té rvačce a štěkotu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři nesnáší děti. Mají rádi svůj klid a nevyžadují přehnanou něhu a doteky. Proto si takového psa rozhodně jako rodina nepořizujte. Přestože jde o odevzdané psy, uznávají pouze jednoho páníčka, kterého milují a ochraňují.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou staří žebráci. Vyžadují neustálou pozornost a nesnesou, když jsou přehlíženi. Mají také mlsný jazýček, který je nutí provádět všelijaké vylomeniny. Nedivte se tedy, pokud snědí, na co přijdou. Loudit je prostě neodnaučíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články