Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VELKÝ PROSINCOVÝ HOROSKOP: Panny prožijí krásné období, Raci budou v maléru

Zdroj: pixabay
+ Dalších 11 fotografií
HOROSKOP NA PROSINEC
Prosincem končí aktuální rok a připravuje nás na to, co zasadit do své budoucnosti. Prosincová energie je tajemnější a více posedlá. Lidé upřednostňují stabilní lásku, ale libují si i v odvážnostech a temných touhách. Emoce hrají silnou roli v pocitu vánoční pohody. Jak se poperete s těmito energiemi? A co hvězdného vás v tomto měsíci čeká? To se dozvíte v našem VELKÉM PROSINCOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, budete se cítit více nakloněni odevzdání, ale pokud si nejste jisti svými skutečnými pocity, vykašlete se na to! Travte čas určováním toho, co opravdu potřebujete. Prosinec vám dá příležitost vyčistit mysl a uzdravit duši. Pokud chcete růst, dostaňte se do hloubky svých pocitů. Co budete hlavně řešit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, ve vánočním období je pro vás snazší relaxovat. Nechte energii volně proudit, aby nedošlo k odporu a napětí. Najděte způsob, jak si dovolit soucítit. Jen to vás osvobodí od případného rozhořčení. Staré zlozvyky a způsoby vás mohou ovládat a zpomalovat. Co v tomto období najdete? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, prosinec vám otevře příležitosti, jak sdílet své nadání. Během sportovních aktivit můžete dosáhnout lepších výsledků. Také se vám naskytne příležitost, která může být perfektním řešením vašich finančních potřeb. Na co si ale musíte dávat pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, v tomto období budete vysílat nesprávné signály, které vás mohou dostat do maléru. Je tak snadné pobláznit se nedosažitelným. Buďte přímí a nesnažte se zatěžovat tím, že chcete na někoho udělat dojem. Navíc ani ukazováním prstu na někoho jiného se problém nevyřeší. Co může otevřít dveře k úspěchu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto měsíci nebudete posedlí svými fyzickými potřebami. Vaše dobré srdce a vytrvalost vám dovolí zapojit se do projektů, které dávají šanci těm, kteří mají v životě méně štěstí. V pracovní oblasti věřte svému kreativnímu vedení. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, budete trávit hodně času s dětmi. V tomto krásném čase se vrátíte ke kořenům a zavzpomínáte na své dětství. Navíc budete respektovat potřeby svých nejbližších. Budete mít k dispozici dostatek energie na to, abyste ovlivnili sebe i své okolí. Co se ve vašem životě výrazně zvýší? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, hvězdy vás varují před lákavými nabídkami vánočních půjček. Nakupování dárků je sice hezká věc, ale zadlužovat se kvůli tomu není zrovna rozumné. Peníze by navíc klouzaly rychleji, než byste si uvědomili. Z předvánočního nabitého programu budete ve stresu. Co budete potřebovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, než se rozhodnete, co skutečně chcete, snažte se o opravdovou samostatnost. Objeví se někdo, kdo se bude snažit vám podkopnout nohy. Zachovejte klid! Cesta do pekla je pro každého. Dávejte pozor na žárlivost nebo jiné problémy a ujistěte se, že vám nic důležitého nechybí. Na co jste připraveni? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, dostat se do kontaktu s někým může být docela příjemné, a dokonce můžete znovu oživit starý plamen. Zvažte však, zda jste otevřeni prozkoumávání možností? V tomto čase můžete být trochu nepřítomni. Ale co je nyní vaší velkou prioritou? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v pracovní oblasti budete chtít eliminovat možné potíže pomocí alternativních plánů. Vaše nápady mohou být perfektním řešením složité situace. Nedohánějte spojence, kteří jsou schopni vám poskytnout podporu. Co se stane, pokud dostanete jasný signál? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v prosinci můžete narazit na několik zádrhelů ve vašich plánech. To vás může totálně vykolejit. Máte ale chuť experimentovat a upoutá vás něco neobvyklého. Potrápit vás mohou i sdílené příjmy. Co zajímavého se stane koncem měsíce? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, mohlo by se vynořit znepokojení týkající se vaší pracovní oblasti, mohli byste znovu prožít nepříjemné minulé zkušenosti. Ale v centru pozornosti je nyní váš domácí život. Zdá se, že vaše cíle směřující k vaší budoucnosti přinášejí do vašeho života nějakou výhodu. Existují ale určité problémy. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články