Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velký přítel Michaela Schumachera nezvládl udržet slzy: Jeho slova drásají srdce

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
dojemná slova
Zanedlouho to bude pět dlouhých let od vážné nehody Michaela Schumachera (49) na lyžích. Od té doby je na stav jednoho z nejlepších závodníků Formule 1 uvaleno naprosté embargo a navštívit ho mohou opravdu jen ti nejbližší. Mezi ně patří i Michaelův velký přítel Jean Todt. Když přebíral cenu magazínu Auto Bild za celoživotní přínos, rozpovídal se o svém příteli a jeho slova doslova berou za srdce.

"Jsem velmi dojatý, na pokraji slz," řekl Todt, když přebíral cenu magazínu Auto Bild za celoživotní přínos. Todt pracoval u Ferrari dlouhá léta a s Michaelem Schumacherem (49) ho pojilo pevné přátelství.

Jakmile došla slova i na jednoho z nejlepších jezdců Fromule 1, dvaasedmdesátiletý Francouz neudržel slzy. "Jeho fotky visí ve všech mých kancelářích a bytech," řekl s tím, že svého přítele navštěvuje minimálně dvakrát za měsíc.

"Čas, který jsem strávil s Michaelem, si vždy budu pamatovat jako to nejlepší období mého života. Zbožňujeme se, protože jsme dohromady dokázali napsat neuvěřitelný příběh a protože jsme v těžkých časech vždy zůstali při sobě," dodal.

Podle jeho slov je jasně vidět, že ho velmi zasáhla tragédie, která se Michaelovi stala na lyžích v roce 2013. Stejně jako celá Schumacherova rodina ani Todt nepřestává věřit, že je šance na zotavení. Nyní nezbývá nic jiného, než čekat na zázrak.

Související články

Další články