Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Velký přešlap Roberta Záruby. Neprojevil žádný cit vůči zesnulému zpěvákovi Maxim Turbulenc, od lidí dostal bídu

Robert Záruba to příliš nevychytal.
Zdroj: Herminapress/koláž
+ Dalších 13 fotografií
necitlivost

Tohle si Robert Záruba za rámeček nedá. Zatímco čeští fanoušci Maxim Turbulenc v sobotu oplakávali náhlou smrt zpěváka kapely Daniela Valiho, komentátor uvažoval na sociálních sítích nad tím, že je na čase změnit gólovou znělku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby však nešlo o hit od populárního uskupení. Záruba za to schytal následně velkou kritiku.

Robert Záruba si na úvahy o změně gólové znělky vybral opravdu nevhodný čas. Jak sdílel na sociální síti X, začal nad tím přemýšlet zrovna v tu nejhorší chvíli. Dosud zněla při gólu českého nároďáku píseň od Maxim Turbulenc a právě v sobotu vyplula na povrch smutná zpráva o náhlém úmrtí zpěváka této kapely Daniela Valiho.


"Je třeba otevřít otázku, zda nepřišel čas na změnu GÓLOVÉHO SONGU národního týmu. Zbláznilo se páže v podání Maxim Turbulenc už se podle mne vyčerpalo – domácí MS nabízí ideální možnost ke změně. Jakou skladbu / pasáž byste chtěli slyšet po gólech českého týmu na MS?“ chtěl se komentátor poradit s ostatními.

"Já bych dal něco odvážného a po česku 'ujetýho'. 'Jsem nafrněná' od Báry Polákové, 'Kouzlo' Kapitána Dema, 'Proč bychom se netěšili', nebo verze 'Dobrá věc se podařila' od Bedřicha Smetany," podělil se o své návrhy, ovšem ještě nevěděl, že o chvíli později se stane terčem kritiky a bude nazván necitou.

Robert Záruba se nezmohl ani na omluvu

"Já to chápu, ale v den úmrtí jejich zpěváka? Tu debatu bych klidně odložil," odepsal jeden ze sledujících. "Maxim Turbulenc ještě ani nevychladl a už boříte jeho odkaz!" rozčiluje se i Martin. A v podobném duchu se přidávali další.


Mnohé zarazilo, že Zárubův status zůstal bez odezvy a Robert nepřidal aspoň pozdější omluvu, protože mu nedošlo, že Daniel Vali zemřel právě v tyto dny. "Předpokládám, že se ta zpráva donesla už i k vám, tak mě docela zaráží, že nedošlo k žádný omluvě, nebo alespoň ke smazání tweetu..," nadhodila Jana. Jediná reakce Záruby byla zcela bezcitná. "Mě zaráží to nepochopení tématu a snaha propojit to s bezpochyby smutnou událostí," odpověděl.

Smrt Daniela Valiho zasáhla celou českou veřejnost i jeho kolegy. "Věděl jsem to mezi prvními, byli jsme skoro sousedé. Hned jsem se šel do toho podniku podívat, protože jsem tomu nemohl uvěřit. Jsem z toho neustále v šoku," neskrýval Pavel Vohnout svůj smutek pro eXtra.cz.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy