Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ PŘEHLED ÚPLŇKŮ 2017: Kdy můžeme očekávat magický Měsíc na obloze a co nám jednotlivé úplňky přinesou?

Víte, kdy máme čekat úplněk v roce 2017?
Zdroj: profimedia
Logicky i tento rok na nás čeká spousta magických úplňků. Někdo toto zvláštní období vůbec nepocítí, někdo ho miluje, jiný nenávidí. Měsíc v úplňku prostě s lidmi dokáže pořádně zamávat. Pojďme se tedy podívat, kdy v roce 2017 nastane úplněk.

Rok 2017 je krásně rozběhlý a i několik úplňků již máme za sebou. Pojďme se ovšem podívat na ty, které nás ještě čekají. Budete se na toto období moci pořádně připravit, a to, i když Měsíc v úplňku milujete anebo nesnášíte.

Úplněk v roce 2017 nastane:

11. 4.

V dubnu nastane úplněk přesně v 8:08, kdy bude luna ve Vahách. Právě při tomto úplňku byste si měli dávat pozor na ledviny, močovod, močový měchýř, žíly i kůži. Před obdobím úplňku tedy tyto orgány posilujte a dávejte si na ně extrémní pozor. Rozhodně si neplánujte operace zmíněných orgánů.

10. 5.

Ve 23:42 vypluje na oblohu absolutní úplněk, který bude mít velkou sílu a ovlivňovat bude pohlavní orgány, konečník, močovou trubici nebo také prostatu. Luna bude při květnovém úplňku ve Štíru, což je velmi nepříjemná a silná konstelace.

9. 6.

V tento den si ochraňujte svá játra, kyčle, stehna a křížovou kost. Měsíc bude právě pro tyto orgány představovat velkou zátěž, a tak se snažte dělat vše pro to, abyste vyvázli bez problémů a potíží. Vládnoucí lunou bude Střelec, který vám v obraně proti Měsíci pomůže.

9. 7.

Měsíc pod vládou Kozoroha bude v červenci dost umírněný a dá se říct, že půjde o nejslabší úplněk tohoto roku. Přesto mějte na pozoru svou páteř, klouby, kolena, kůži i vlasy. Nezapomínejte, že vypsané orgány jsou sice v ohrožení, ovšem jsou v tuto dobu i velmi citlivé pro léčbu, čehož můžete využít.

7. 8.

Lýtka, kotníky i achilovky budou právě při srpnovém úplňku v ohrožení a náchylné ke zranění. Měsíc se zaplní přesně ve 20:10 a bude svítit pod vládou Vodnáře. Jelikož budou při tomto úplňku ohroženy končetiny, mějte se na pozoru rozhodně celý měsíc.

6. 9.

Luna bude držet svou vládu v Rybách a úplněk nastane hned po ránu, tedy v 9:02. A ptáte se, na které orgány si dávat pozor? Chraňte si rozhodně chodidla, prsty na nohou i šišinku.

5. 10.

V říjnu se budeme muset obrnit trpělivostí, protože půjde o nejsilnější úplněk v roce. Ten nastane ve 20:40 a právě luna v Beranu ho bude dělat ještě silnějším než obvykle. Právě pro extrémní sílu úplňku bude důležité chránit si hlavu, zuby, tepny, ale i jazyk.

4. 11.

Předposlední úplněk tohoto roku nastane v listopadu, a to v 6:22. Náchylné ke zranění budou krk, hlasivky, hrtan, jícen, štítná žláza, což jsou opravdu důležité orgány a jejich poranění způsobuje opravdu velké potíže.

3. 12.

Poslední úplněk roku 2017 se ponese ve znamení strachu. Nastane podivná konstelace v Blížencích, která může být až děsivá. Zdát se vám můžou noční můry a pod zámkem držte své ruce, paže, ramena, plíce a průdušky.

Související články

Další články