Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VELKÝ PŘEHLED osob zapletených do případu zmizelé Míši! Kdo něco tají?

Míša je nezvěstná již devět dní.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Zmizelá Michaela Patricie Muzikářová (12) je nezvěstná od 11. ledna. Každým dnem se v jejím případu objevují nové zvraty. Pokud nevíte, kdo je Míša, a v případu se příliš neorientujete, máme pro vás přehled osob, které jsou ve zmizení zapletené.

Michaela Muzikářová

Školačka z Ústí nad Labem. Chodí do šesté třídy základní školy, která je 400 metrů od jejího domu. Míša je bezproblémová holčička se spoustou kamarádek. Míša zmizela ve středu 11. ledna. Nebo o den dříve? Podle všeho byla ráno aktivní na Facebooku, pravděpodobně před odchodem do školy. Nebo byl aktivní někdo jiný? Zmizely i její věci. Její telefon je nedostupný již od úterního večera. Matka Míši ji v úterý večer doma neviděla, přesto tvrdí, že tam byla. S dcerou se neviděla ani ve středu ráno. Když odchází do práce, její dcera podle ní většinou ještě spí.

Eva – matka

Míšina matka je samoživitelka, která žije s dcerou sama. Na sociálních sítích používá přezdívku Eva Braunová (milenka Adolfa Hitlera) a sympatizuje s neonacisty. Eva odmítá jakkoliv komunikovat s médii.

Eva – babička

Babička své dceři s výchovou prý velmi pomáhala a často se o svou vnučku starala a nechávala ji u sebe přespat nebo ji vyzvedávala ze školy. Z Míšina zmizení je velmi nešťastná.

Otakar – současný přítel matky

Otakara Míša neměla v oblibě. Nebála se jej, ale neměla jej ráda. Podle známých spolu i přes to trávili čas, například chodili do bazénu. Otakar byl v minulosti podle webu TN.cz vyšetřován kvůli zneužití jiné nezletilé dívky. Od Míšina zmizení jej v domě údajně nikdo neviděl.

Jan D. – bývalý přítel matky

Řidič kamionu, který je bývalým přítelem nebo podle některých tvrzení pouze dobrým přítelem Michaeliny matky. Policie jej vyslechla, ale ani on s médii nekomunikuje.

Saatan – bývalý přítel matky

S mužem přezdívaným Saatan prý Eva chodila před lety. Míša jej měla velmi ráda a dokonce na svém Facebooku sdílela fotku Saatana se svojí matkou, kde je oba označila za své rodiče. Fotografii sdílela o Vánocích, přestože Eva už zřejmě chodila s Otakarem.

Mihail – biologický otec

Mihail se s dcerou již deset let neviděl, protože si to její matka prý nepřála. S Míšou byl v kontaktu na sociálních sítích. O dceřině zmizení se dozvěděl od policie a strachuje se, že jí někdo ublížil. Mihail pochází z Ruska, ale žije v Liberci.

Související články

Další články