Michaela Muzikářová

Školačka z Ústí nad Labem. Chodí do šesté třídy základní školy, která je 400 metrů od jejího domu. Míša je bezproblémová holčička se spoustou kamarádek. Míša zmizela ve středu 11. ledna. Nebo o den dříve? Podle všeho byla ráno aktivní na Facebooku, pravděpodobně před odchodem do školy. Nebo byl aktivní někdo jiný? Zmizely i její věci. Její telefon je nedostupný již od úterního večera. Matka Míši ji v úterý večer doma neviděla, přesto tvrdí, že tam byla. S dcerou se neviděla ani ve středu ráno. Když odchází do práce, její dcera podle ní většinou ještě spí.

Eva – matka

Míšina matka je samoživitelka, která žije s dcerou sama. Na sociálních sítích používá přezdívku Eva Braunová (milenka Adolfa Hitlera) a sympatizuje s neonacisty. Eva odmítá jakkoliv komunikovat s médii.

Eva – babička

Babička své dceři s výchovou prý velmi pomáhala a často se o svou vnučku starala a nechávala ji u sebe přespat nebo ji vyzvedávala ze školy. Z Míšina zmizení je velmi nešťastná.

Otakar – současný přítel matky

Otakara Míša neměla v oblibě. Nebála se jej, ale neměla jej ráda. Podle známých spolu i přes to trávili čas, například chodili do bazénu. Otakar byl v minulosti podle webu TN.cz vyšetřován kvůli zneužití jiné nezletilé dívky. Od Míšina zmizení jej v domě údajně nikdo neviděl.

Jan D. – bývalý přítel matky

Řidič kamionu, který je bývalým přítelem nebo podle některých tvrzení pouze dobrým přítelem Michaeliny matky. Policie jej vyslechla, ale ani on s médii nekomunikuje.

Saatan – bývalý přítel matky

S mužem přezdívaným Saatan prý Eva chodila před lety. Míša jej měla velmi ráda a dokonce na svém Facebooku sdílela fotku Saatana se svojí matkou, kde je oba označila za své rodiče. Fotografii sdílela o Vánocích, přestože Eva už zřejmě chodila s Otakarem.

Mihail – biologický otec

Mihail se s dcerou již deset let neviděl, protože si to její matka prý nepřála. S Míšou byl v kontaktu na sociálních sítích. O dceřině zmizení se dozvěděl od policie a strachuje se, že jí někdo ublížil. Mihail pochází z Ruska, ale žije v Liberci.