Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Češky jsou druhé největší coury v Evropě! Kdo je ve velkém přehledu předběhl?

Řiďte se heslem Vždy připraven!
Češky jsou ve světě známé jako velice ochotné dát každému. Hovoří tak nejen průzkumy porno agentur, ale i turisté, kteří do Čech často zavítají na rozlučku se svobodou. Jejich choutkám se prostě jen tak něco nevyrovná. Ovšem pozor! Češky nejsou největší coury v Evropě! Jsou až na místě druhém! Podívejte se, kdo je překonal a kam se letos vydat na dovolenou, abyste zažili pořádný zásun! Ne v každé zemi vám totiž holka dá hned na první dobrou, tak jako u nás!

Rumunsko

Pokud si myslíte, že vás v této oblasti pustí do kalhotek kdekdo, tak jste vedle jak ta jedle. A pokud si budete dovolovat příliš, tak byste mohli mít problémy s rozvětvenou rodinou vaší vyvolené.

Bulharsko

Stejně jako sousedky Rumunky jsou i zde děvčata dosti pobožná, takže ani tady nebude průjezd povolen. Bude se možná i cukat u svlékání do plavek, takže pokud nemáte doslova svatou trpělivost, zajeďte si raději do Thajska.

Francie

Francouzky jsou specifický druh. Pokud budete mít dostatečnou úroveň, možná vám i dají. A jelikož Francouzi jsou v posteli jako myšky, tak dívky uvítají trochu divočiny. Samozřejmě se o tom ale pak nesmí mluvit nahlas.

Španělsko

Vášnivé Španělky budou parádně nespoutané! Jasně, o tom si můžete nechat jen zdát. Dají vám možná tak až na třetím rande, což je trochu opruz, pokud jedete pouze na týdenní dovolenou.

Itálie

Horkokrevné Italky jsou docela silný kalibr i na některé zkušené turisty. Jsou poměrně sprosté, a to nejen při běžné komunikaci, ale hlavně v posteli. Pokud si tedy potrpíte na nějaké čuňačinky, prosím, Italka vám je dovolí.

Švédsko

Dostáváme se již do výkonnější půlky našeho žebříčku. Švédky jsou jasná volba, nejen že vás bude velmi vábit jejich vzhled a vystupování. Ony si to s vámi ještě rády užijí. V podstatě každý turista je pro ně exot, takže jsou otevřené těmto dobrodružstvím. Jen pozor, aby vám nebyla moc zima, to byste ji asi neohromil.

Rusko

Rusky jsou překvapivě velmi vřelé, oddané a pečující dívky. Vřele se tedy postarají i o váš rozkrok, a pokud je budete zodpovědně vydržovat, budou se o vás i dlouhodobě starat jako o vlastního.

Irsko

Zrzi, zrzi, co tě mrzí? Víte, co se říká, rezavá střecha, vlhký sklep! Irky vás navíc přepijí, takže nezapomeňte, že se nesmíte propít do bezvědomí, až se budete snažit ji udolat. Jako dcery vikinských divochů se toho Irky totiž opravdu nebojí!

Velká Británie

Pokud vám nebude vadit jejich přízvuk, můžete si s Anglánkou docela pěkně zašpásovat. Stačí ji opít a rozdá si to s vámi i na ulici. Výkon asi bude odpovídat promile v krvi, nicméně je to zásun na jistotu.

Německo

Kdo kouká na německá porna? Všichni jsme asi patřičně edukovaní o výkonu holek z Německa. Orgasmy jim docela jdou, stejně tak i nohy od sebe. A pokud bude trochu dominantnější, nemáte se čeho bát, zkusit se má přeci všechno.

Slovensko

Šílené Sloveny se na vás pěkně vyřádí, většinou si pro ně sice musíte zajet na Miami a prokázat se naducanou peněženkou, ale určitě se to vyplatí. Jejich postelové výkony jsou poměrně vysoce hodnoceny. Pro dobrý šťouch šel bych světa kraj.

Česko

Tadááá! A jsme doma! Domove, sladký domove. Českým klínům se asi nic nevyrovná. Nikdo vám nedá tak rychle jako holka z Česka. Je tedy vysoce pravděpodobné, že už o ní potom nikdy neuslyšíte, ale dá vám skoro vždycky a párat se s ničím určitě nebude.

Maďarsko

Je to smutné a neuvěřitelné, ale někdo Češky přeci jen předčil. Maďarky jsou ještě o stupeň vřelejší. Nebo to možná bude tím, že jim nikdo nerozumí, takže ani nevíte, jestli protestuje nebo se jí to líbí. Každopádně je to s nimi taková divočina, že je letos dovolená u Balatonu naprosto jasnou volbou!

Související články

Další články