Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Velký přehled cen atrakcí na Matějské pouti: Kupte si VIP na ruském kole, dostanete Moët

Zdroj: www.vystavistepraha.eu
+ Dalších 21 fotografií
Praha
V pražských Holešovicích v sobotu odstartovala Matějská pouť, kam ročně vyrážejí tisíce návštěvníků za zábavou. Pro příchozí opět čeká řada zajímavých atrakcí. Jak všichni dobře víme, strávit pár hodin na Matějské ovšem může vyjít pěkně draho. Kolik letos zaplatíme za atrakce?

Oblíbená Matějská pouť v sobotu 22. února znovu otevřela svoje brány. Jako už tradičně, tak i letos se koná na Výstavišti v pražských Holešovicích. Na příchozí čeká celkem 115 atrakcí nejrůznějších rozměrů.

Malé ratolesti se mohou těšit na řadu kolotočů, houpaček a prolézaček. Na ty odvážnější pak čeká třeba centrifuga nebo oblíbený Break Dance. Žhavou novinkou je padesátimetrové ruské kolo, na němž si můžete jízdu zpříjemnit skleničkou šampaňského Moët & Chandon. Na kolik vás vyjde VIP jízda na obřím ruském kole, se podívejte do fotogalerie.

Krom obřího kola se návštěvníci mohou těšit na dalších pět novinek. Pokud chcete letos Matějskou pouť stihnout, máte čas až do 13. dubna. Vstupné o víkendu vyjde na třicet korun, v pondělí je zavřeno a přes týden je vstupné zdarma.

A protože je všeobecně známo, že den na Matějské pouti není úplně lacinou záležitostí, zašli jsme tam, abychom pro vás zjistili aktuální ceny atrakcí. Kolik si letos zaplatíme například za autodrom? Podívejte se do fotogalerie.

Nejen atrakce

Součástí Matějské pouti jsou i stánky s občerstvením a cukrovinkami. Návštěvníci mají v oblibě cukrovou vatu a také perníková srdce, která se často kupují jako suvenýr z pouti. Letos jsou už podruhé součástí pouti sobotní farmářské trhy. Lidé si tam mohou nakoupit sýry, svíčky nebo třeba bižuterii.

Související články

Další články