Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Velký prázdninový horoskop: Váhy se vytasí svým pověstným humorem, Kozorohy budou lákat české kempy

prázdninový horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Začínají prázdniny! Období lásek, cestování, navazování bližších rodinných vztahů i hledání nových přátelství. Podívejte se, co tyto báječné a nespoutané měsíce přinesou právě vám. V prázdninovém horoskopu najdete nejen myšlenku pro následující období, ale také tip, jaké destinace vás tentokrát budou lákat nejvíce. Kam se budete chystat právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Konec školního roku vám přinese nové příležitosti, bude to ve vás evokovat nový začátek, který se vám bezesporu povede. Léto je tradičně obdobím příležitostí a velkých nápadů. A vás budou lákat daleké krajiny! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Období letních lásek je tu! Dovolte si chvíli bláznit, cítit nespoutanost. Ačkoliv vás čeká mnoho pracovních příležitostí, trochu zpomalte a dovolte si jen tak chvílí být. Nabízí se termální lázně nebo české hory, kam byste mohli vyrazit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Budete zažívat samé šťastné konce! Netajte před ostatními svůj úspěch, bylo by jim to líto. Máte tendence si myslet, že vám ostatní nepřejí, ale oni stojí za vámi více, než vás kdy napadlo. Pokud letos nezbudou finance na moře, užijte si báječné léto klidně na zahradě. I tak to bude skvělé. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechno platí a dopadne to dobře. Mohli jste se trochu bát, zda jdete tím správným směrem, ale o letních prázdninách zjistíte, že se není čeho bát. Čas budete trávit hlavně se svou rodinou, některé by ale mohlo potkat stěhování! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vaše minulost se vás konečně pustí a můžete vykročit vstříc svým snům. Dejte si pozor na své myšlenky, protože ty negativní vás mohou dostat na scestí. Pokud plánujete dovolenou, zkuste do ní tentokrát zahrnout své přátele. Užijete si báječný čas a ještě vymyslíte úplně nový projekt. Vy to dokážete! V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Každý má šanci se změnit, i ten, o jehož kvalitách už dlouho pochybujete. Podejte druhému pomocnou ruku a nemyslete o prázdninách jen na sebe. Máte šanci vybudovat něco velkého. Na cestování si pravděpodobně vyberete evropské destinace. Rádi se vrátíte na místa, kde už jste byli. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Udržte tajemství, které vám druzí svěří. Během prázdnin máte šanci dokázat, že jste skvělým přítelem a je na vás spoleh. To se vám bude v následujících týdnech opravdu hodit. Zkuste v létě vzít děti kempovat, budou nadšené! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ukažte, že se ve vás skrývá laskavost a pokora, o čemž váš partner v poslední době opravdu pochyboval. To, co jste ale dělali, a jakým způsobem, mělo svůj důvod. Mluvte o něm. Čas, který strávíte u vody, si skvěle užijete, ani k tomu letos nebudete potřebovat zahraničí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váš pověstný smysl pro humor vás prázdninami provede se vší parádou. Získáte mnoho přátel a příležitostí, jak vycestovat. Je jen na vás, zda jich využijete a zažijete něco nového. Někdo z vašich blízkých vám nabídne, abyste strávili pár dní u něj. Neodmítejte, bude to báječné! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše angažovanost nemusí být o prázdninách vždy žádoucí. Pokud však budete trénovat svou intuici, snadno rozeznáte, kam investovat energii. Hvězdy vám přejí také v lásce. V zahraničí byste mohli potkat svůj vysněný protějšek, ve který už jste ani nedoufali. Odpočinek je něco, co už si opravdu zasloužíte. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vytvořte si s partnerem pevnou vazbu, kterou nezničí jakákoliv rýpavá poznámka okolí. Ukažte, že stojíte za sebou a každý vám může závidět, co jste si vydřeli. Také to nebylo jen tak! Čeká vás spoustu cestování, které si konečně po dlouhých letech můžete dovolit. Užijte si to! V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nebojte se požádat o pomoc ty, kteří by vás dříve jistě odmítli. Hvězdy pro vás také mají mnoho příležitostí k cestování! Lákat vás budou zejména české kempy anebo klasické sjíždění vody! Pokud s sebou vezmete rodinu, bude naprosto nadšená. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy