Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

VELKÝ prázdninový horoskop: Střelec pozná osudovou lásku. Ryby budou pařit

Zdroj: profimedia.cz
Prázdniny jsou za dveřmi a nejedno znamení čeká velké dobrodružství. Na některé čeká velká láska, na jiné zase životní zklamání. Nenechte nic náhodě a připravte se na karamboly pomocí našeho horoskopu, který vám leccos prozradí.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran je ohnivé znamení. Podle toho také budou vypadat jeho prázdniny Bude pořád někde lítat a zažívat jedno dobrodružství za druhým. Na pravou lásku ale ještě nenastal čas. O prázdninách půjde z jeho strany jen o nevinný flirt.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je romantické stvoření, proto bude chtít prázdniny strávit s těmi nejbližšími, což je pochopitelně rodina. Ideální představa je pro něj sezení kolem táboráku a opékání buřtů. Předražené hotely nejsou nic pro něj.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženec chvíli neposedí. Sezení u táboráku je pro něj naopak utrpení. Chce trávit čas se svými přáteli, to jistě, ale zároveň chce pořád něco nového objevovat a mít co vyprávět. Nuda pro něj znamená smrt.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Rak potřebuje mít naplánováno, kam pojede. Představa random výletů ho stresuje. Nejraději by si pořídil zápisník, do kterého by si zapisoval, kde a s kým tam byl. Všude s sebou tahá foťák, jelikož prázdniny bez fotek nejsou prázdniny.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev jezdí na dovolenou v grupě. Ne kvůli srandě, ale aby mohl něco zorganizovat pro více lidí. Na počátku prázdnin se mu bude dařit Na konci už ho nikdo moc poslouchat nebude. Lev si musí uvědomit, že se o těchto prázdninách bude muset nadobro zklidnit.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panna nevyrazí z domu, dokud nebude mít uklizeno. Nedokázala by si užít dovolenou, když by věděla, že má v bytě prašno. Občas je ale dobré některé věci hodit za hlavu a zkrátka se vykašlat na maličkosti. Možná teprve potom potká pana Božského a zůstane žít třeba u moře.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha se bude tak dlouho rozhodovat, kam pojede, až skončí v kempu. Někdy je fajn tolik nepřemýšlet a prostě jet, kam vás srdce táhne. Zamyslete se nad tím, kdy jste naposled trávili čas s rodinou, a napravte to. Uvidíte, že to bude stát za to.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štír má rád sexuální radovánky a podle toho si také volno zařídí. Rád si zajede třeba do Thajska. Tam potká vysněných slečen až až a o to mu jde. Dovolená bez sexu je pro něj jako utrpení a je pro něj bezcenná.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Na Střelce se po dlouhé době konečně usměje štěstí a pozná, jaké to je cítit pravou lásku. Vzhledem k tomu, že něco takového doposud nepocítil, bude z toho mírně řečeno vyvedený z míry. Sám bude překvapen, jak se chová, když je poblázněný.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Znamení Kozoroha dává přednost rodinnému prostředí před přáteli. A i když mu je dost let, stejně pojede raději k moři s maminkou a s tatínkem. Měl to tak posazené vždycky a vždycky bude. Kam se pojede, máma ještě nevymyslela.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři si letošní prázdniny obzvláště užijí, a to především v páru. Dají přednost zkoumání kulturních památek v deštivé Anglii a rádi to budou prokládat voňavou kávou. Přesto si spíše než okolí budou užívat jeden druhého. Následně se vrátí do pracovního kolektivu plní optimismu a vnitřního klidu.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Znamení Ryb si dovolenou také užije, ale trošku jinak než Vodnář. Stálá Ryba zrovna není, takže bude střídat své protějšky jako ponožky a nezapomene vynechat jedinou party, kde bude pochopitelně středem pozornosti.

Související články

Další články