Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VELKÝ PRÁZDNINOVÝ HOROSKOP: Býci budou zlomení, Berany čeká romantika

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
PRÁZDNINOVÝ HOROSKOP
Prázdniny se nezadržitelně blíží a vás jistě zajímá, jaké budou. Čekají vás prázdniny plné zábavy a radovánek nebo přinesou temnotu ve vztazích? Hvězdy vám slibují mnoho vzrušujících zážitků, ale i milostných výbuchů. O prázdninách najdete svůj poklad nebo samou láskou zešílíte. Co všechno si pro vás hvězdy připravily? To se dozvíte ve VELKÉM PRÁZDNINOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, prázdniny si užijete po boku své drahé polovičky. Vše bude zalité sluncem a romantikou, kterou si budete dopřávat i na své luxusní dovolené. Kolem singles se začne někdo motat, ale pozor! Nebude tak zajímavý, jak se na první pohled zdálo. Pošlete ho k vodě? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, o prázdninách vám bude trochu horko. Vaše drahá polovička se chce bavit a vy ji nestíháte. Právě proto ji může zaujmout osoba s velkým smyslem pro humor. V tomto případě buďte asertivní. Zdravé sebeprosazování vám nesmí chybět. Ani singles to nebudou mít jednoduché. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Singles Blížencům se zalíbí někdo, s kým by si uměli představit vztah. Ale pozor! Někdo vás může předběhnout. A co vy na to? Před svými konkurenty si neberete servítky. Jen to nehroťte, nechcete si přece kazit dojem před svou novou láskou. Kam se vydáte a co vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raky čekají nevšední dny plné lásky. Není divu, že pokračují ve své vyšlapané cestičce. Právě na ní je čeká romantická jízda, při níž potkají svou opravdovou lásku. Partneři budou moci dosáhnout vytouženého cíle. O co půjde? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, o prázdninách začnete přemýšlet, že nová známost stojí za to. Minulé vztahy nechejte za sebou a soustřeďte se na ty budoucí. Měly by se vydařit bez jakýchkoliv obtíží. Vaše drahá polovička se nebude cítit příjemně. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny, vaše drahá polovička vymyslí perfektní překvápko. Na romantiku si moc nepotrpíte, a tak zvolí jinou zábavu. Oba máte rádi společnost a dokážete si ze sebe udělat legraci. To se vám bude hodit. A vy, singles? Dokončete včas, co jste rozdělali. Co se stane, až se emoce zklidní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, budete přemýšlet, jak správně využít své volno. Navštěvujete přátele a trávíte s nimi čas, ale to vám o prázdninách stačit nebude. Vysněného protějška v tomto čase neočekávejte. Co musíte vyzkoušet? A kde si vytvoříte pohodovou atmosféru? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Pokud se vám váš vysněný idol zdá trochu stydlivý, nechejte ho v koutě. O takové typy nestojíte a nemělo by to budoucnost. Léto si užijete s velkou chutí a zadaní vedle své drahé polovičky. Určitě se nebudete nudit. Kam vyrazíte a co při tom vyzkoušíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, je vám jedno kde, je vám jedno s kým. Prázdniny a sluníčko si prostě užíváte. Jediné, co potřebujete, je dobrá zábava a drinky. Zkuste ale vyrazit i na pořádnou túru, což prospěje vašemu zdraví. Singles budou trochu rozmrzelí. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, svým známým a přátelům vytřete zrak. Naplánujete perfektní výlet s dobrou zábavou a jídlem. Jen si dávejte pozor, abyste nepodcenili toho, komu věříte. Někdo vám může házet klacky po nohy, i když si toho hned nevšimnete. Jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, jelikož je váš protějšek neustále hádavý, rozhodnete se, že svůj volný čas strávíte raději sami. Poznáte nové památky, jídlo, zažijete spoustu dobrodružství. Prožijete skutečně krásné období a krize mezitím skončí. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby, potřebujete se prosadit a dát své city najevo. Otázkou je, zda o to vaše drahá polovička stojí. Budete si trošičku ubližovat, ale protože jste oba unavení, dopřejete si zasloužený odpočinek na dovolené. A tak rychle načerpáte nové síly. Jak se povede singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články