Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velký povánoční zvrat v Ulici: Sukničkář Maléř a lstivá Šárka se přestanou ovládat!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
ulice
Díky tomu, že se Martinovi Maléřovi daří ututlat svůj poměr se Šárkou zavládla u Maléřových pravá vánoční pohoda. A to i navzdory tomu, že Veronika neví, kde jí hlava stojí a o její přízeň se čím dál urputněji uchází milionář Binar. Jak dlouho ale tahle idylka může vydržet, když i nicnetušící Veronika tráví dost času se Šárkou při přípravě vánočního charitativního obědu v hospodě? Martin ví, že svůj vztah se Šárkou musí co nejdříve ukončit, než se jim to vymkne z rukou. Dokáže to včas?

Románek mezi Martinem Maléřem a číšnicí Šárkou vypadal zpočátku naprosto nevinně. To, že si někdo při stěhování nábytku dá pár letmých polibků ještě přece nic neznamená. Když už je to opakovaně, tak je to možná divné, ale ještě se to nemusí nijak hrotit.

Jenomže Martin je známý svůdník a proutník. Šárka se do něj podruhé zamilovat rozhodně nechtěla. Jenom si přála dokázat si, že zvládne sbalit jednoho chlapa, který má evidentně krizi středního věku a doma mu to moc neklape.

Veronika Maléřová však také není žádná světice. Čím dál tím více se jí do přízně vtírá milionář Binar, který udělá všechno proto, aby svoji novou lásku dostal. Veronika zatím odolává, ale to Martin nějakou dobu také zvládl.

Po Vánocích, které Maléř stráví se svojí rodinou, přijde náhlý zvrat Martin se absolutně neudrží a začne se vášnivě líbat se Šárkou. Tak záhy pochopí, že k ní také cítí něco víc. Její představitelka, herečka Malvína Pachlová, prozradila, že se budou dít věci.

"To my vlastně ještě nevíme. Šárka ho miluje už dlouho a on se do ní zřejmě taky zakoukal, ale co přesně mezi nimi bude, to je ještě vzdálená budoucnost. Něco se stane a od polibku to pokročí, ale nemohu říct kam a nebude to pro nikoho jednoduché," řekla.

Jak tenhle zamotaný vztah nakonec dopadne? Rozpadne se manželství Martina a Veroniky?

Související články

Další články