Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

VELKÝ PODZIMNÍ HOROSKOP: Štíři budou na cestách, Raky čekají problémy v práci

+ Dalších 11 fotografií
PODZIMNÍ HOROSKOP
Podzim je obdobím mnoha barev a zároveň časem dozrávání a příprav na zimu. Jaký bude ten letošní? Co se bude dít jednotlivým znamením a jak se s tím poperou? Bude dříve tma, a tak je jasné, že některá znamení budou trávit dlouhé podzimní večery pod dekou se svým partnerem, jiná se těší na pěší výlety a ti ostatní, až si dají drinky na zahřátí. Co vám tedy předpovídají hvězdy na toto období plné fantastických barev? To se dozvíte v našem VELKÉM PODZIMNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, vy se prostě nemůžete dočkat podzimní nabídky drinků a sezónních pochutin. Ale pozor, právě v tomto období u vás přicházejí zlomové okamžiky. Citová stránka je bouřlivější a na vše se díváte černě. Nerovnováha, kterou v tomto období pociťujete, má negativní vliv. Na co? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, i když jste k podzimu skeptičtí, ten letošní půjde jako po másle. Jen se musíte osvobodit od věcí, které vás svazují. Kolem vás je mnoho příjemných nabídek a peníze pro vás nepředstavují žádnou hrozbu. Máte takového partnera, který vám vyhovuje. Čím byste se tedy měli řídit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, letošní podzim se tváří ne zrovna příjemně. Od seznamování prcháte dál a neskutečně vás štve, že musíte vykrámovat svetry a mikiny. I když do toho budete tlačeni, stejně neuvažujete nad novým závazkem. Šance na povedené konverzace jsou mizivé. Co vám radí hvězdy? Co byste měli v tomto období vyhledávat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V tomto období vám pracovní povinnosti dávají více zabrat. S partnerem si v mnoha věcech nerozumíte a ani vztahy na pracovišti nejsou ideální. Bez pocitu promrhaného času se zahrabejte pod deku a své podzimní večery stravte u knížek a dobrého vína, je přeci po sklizni. Co se vám ale nebude dařit splnit? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, letošní podzim se objeví problémy, před kterými zavíráte oči. Vy sami víte, o co jde, ale řešení jen oddalujete. Vaše vládnoucí planeta vám tuto ignoraci neodpustí. Podzim není zrovna váš šálek kávy, ale i v tomto období umíte být kreativní. Navíc se vám hodí, že je dříve tma a večírky jsou tak delší. Ale co se snažíte aktivně řešit? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, milujete podzim a zázraky tohoto ročního období si umíte vychutnat naplno. Nemůžete se dočkat, až se svou drahou polovičkou vyrazíte na pěší výlety a budete objevovat krásy, které podzim nabízí. I ponuré dny si, jako milovníci čajů, umíte zpestřit. Co je pro vás neuvěřitelně romantické? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, netrapte se tím, že začíná podzim a usmějte se. Silnou doménou je pro vás nyní pracovní sféra. Přijdete na věci, které do sebe nezapadají, čímž si uděláte velké plus u svého šéfa. Ve vztahu vás čeká trochu houpačkové období. Ale jako milovníci svíček máte nyní pré. A co vás ještě na podzimu těší? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, jelikož jste v létě absolvovali jeden večírek za druhým, oodzim by měl pro vás být uvolňovacím obdobím. Chybí vám disciplína, ale i v tomto období se u vás objevují náznaky stěhování či cestování. Co takový podzim v Paříži? Ani v práci se vám nedaří nic kloudného vymyslet. Čemu tedy musíte vyjít vstříc? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

V tomto období na vás jdou chmury a vaše nálada je na bodu mrazu. Vaše výkyvy nálad přicházejí jako blesk z čistého nebe. Jediné, co vás při tomto období trochu rozveselí, je příjemný večer se zapálenou svíčkou a s miláčkem pod dekou. V práci na vás čeká dokončení složitějšího úkolu. Ale na co se na podzim vždy těšíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, jste si zcela jisti, že na vašeho šéfa jdou podzimní deprese. I když jste své konzervativní postoje odsunuli, je neustále nespokojený a jeho chování je velmi proměnlivé. Pro vás ale podzim představuje kouzelné období. S kým si jej nejvíc užijete? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, s příchodem podzimu začínáte mít lepší náladu, protože víte, že značí příchod zimy a vy zimu zbožňujete. Jste velmi společenští a vaše nápady neberou konce. V práci se snažíte vybojovat určité změny a i ve vztahu budete chtít přenastavit pravidla. Na co si ale musíte dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V tomto barevném období jsou vaše city intenzivnější. K realizaci svých cílů musíte mít větší kuráž. A protože jste tak citlivým znamením, právě podzim pro vás představuje zvýšenou porci romantiky, což může pomoci především lásce. Co musíte rozhodně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články