Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Velký podzimní horoskop pro rok 2016: Panny zažijí nečekaný románek a Lvi si sáhnou na samotné dno!

Víte, jak pro vás bude vypadat letošní podzim?
+ Další 2 fotografie
Podzim se nezadržitelně blíží, a tak je na čase podívat se, co si pro nás hvězdy připravily. Dozvíte se, koho čeká nová láska a koho naopak rozchod. Dozvíte se, kdy se vyplatí riskovat a kdy je na čase se lehce omezit. Nejpřesnější podzimní horoskop roku 2016 je tu!

BERAN

Někdy míň znamená víc, a tak se snažte letos lehce omezit, a to především ve financích. Od října pocítíte zvláštní neklid, který se s vámi chvíli potáhne. Pokud budete mít ovšem dobrý plán a dostatečnou rezervu, zvládnete toto období levou zadní.

BÝK

Býkům se podaří konečně shodit nějaké to kilo, což je pro ně opravdovou výhrou. Podzim pro ně tedy bude obdobím plným euforie a nového náboje. Jen tak dál a nezapomeňte, že se blíží Vánoce a s nimi i nečekané kalorie.

BLÍŽENCI

Tma, sychravo a větrno, tak přesně takhle vypadá klasický podzim. Není divu, že tedy v tomto období všichni neskáčeme radostí. Dávejte si proto pozor, ať od půlky října nepropadnete do těžkých depresí.

RAK

Rakům se na podzim nebude nic dařit. Budou mít problémy jak v práci, tak doma. Špatnou zprávou je, že tohle černé období vám skončí až s novým rokem, takže se opravdu obrňte trpělivostí.

LEV

Po období klidu přichází období stresů a nervů. Berte to tak, že není možné, abyste se měli jen dobře, a právě ve smutku se nachází ta největší síla. Už ke konci září se vám stane nečekaná katastrofa a vy si tak sáhnete na samé dno.

PANNA

Mysleli jste si, že máte ve svém životě vše pod kontrolou a nic vás nemůže překvapit? V tom případě vám podzim chystá překvapení v podobě nečekaného románku. Pokud se flirt změní v osudový vztah, záleží už jen a jen na vás.

VÁHY

Na Váhy čeká příjemné překvapení v podobě výhry. Může se jednat o výhru finanční nebo jakoukoli jinou, každopádně o výhru nečekanou. Vy z ní budete mít ovšem velkou radost a spoustu věcí se vám tím vyřeší.

ŠTÍR

Štíři začnou mít hned na začátku podzimu extrémní hnízdicí reflex, který pro ně není zrovna typický. Těšte se tedy na uklizené skříně, vymetené kouty a kdo ví, možná se vám i rozroste rodina.

STŘELEC

Vám se na podzim moc nepovede a vypadá to, že vám dá podzim krutou ránu, která vás silně zasáhne, ovšem nebojte se! Ze šoku se rychle dostanete, takže nepůjde o žádné dlouhé nešťastné období!

KOZOROH

Hvězdy pro vás mají dobré zprávy, vy depresivní podzim vůbec nezaregistrujete! Váš život se s novým ročním obdobím takřka vůbec nezmění. Neradujte se ovšem předčasně! Na vás si nepříjemné okamžiky připravuje zima.

VODNÁŘ

U vás se výborně potvrdí heslo: Štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Pokud jste si vsadili, je velká šance na výhru! Ovšem co se bude týkat vztahů, dařit se vám nebude. Mohli byste dokonce dostat lekci v podobě nevěry.

RYBY

Buďte ostražití, někdo na vás chystá podraz, který by vás mohl ke konci podzimu překvapit. Důvěřujte, ale prověřujte. Věřit se nedá ani tomu nejlepšímu příteli, a tak si dávejte na lidi skutečný pozor.

Mohlo by vás zajímat

Další články