Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VELKÝ PODZIMNÍ HOROSKOP LÁSKY: Býci se zamilují, Váhy čeká konec vztahu

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
PODZIMNÍ HOROSKOP LÁSKY
Podzim klepe na dveře! Jaký bude z hlediska lásky a vztahů? Sychravé podzimní dny náladě moc nepřidávají, ale říká se, že když se zamilujete na podzim, láska vydrží nejméně do jara! Které znamení si tedy užije podzim naplno? A kdo se může připravit na rozchod? Hvězdy v tomto mají jasno! Přečtěte si náš PODZIMNÍ HOROSKOP LÁSKY!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, hvězdy důrazně varují před unáhlenými rozhodnutími. Jinak by se vám mohlo po vaší nové lásce stýskat. Ve svém vztahu si uvědomíte, že samotný milostný akt pro vás nepředstavuje jen vzrušující spojení, ale také komunikační prostředek. A co musíte udělat, abyste si přišli na své? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, období podzimu ve vás vzbuzuje nereálnou představu o tom, najít si lásku. Nedejte šanci těmto myšlenkám a ve vztahu se nebraňte sexuálnímu rozletu. Nechte svou drahou polovičku, ať zahájí předehru sama, ale poté už dobývejte. Doteky a mazlení potřebujete v tomto období jako sůl. A jak to tedy bude se singles? Najdou si lásku nebo zůstanou u svých černých myšlenek? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milostný život Blíženců je neposedný. Nezadaným nový objev pravděpodobně uteče. A budete muset hledat dále, dokud si to nesedne. Ve vztahu bude mít váš partner pocit, že jste málo ohleduplní. Sex samotný je pro vás důležitější než příjemná atmosféra. Co musíte pro svého miláčka udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, marně přicházíte za svým miláčkem s novými nápady, ale ten k nim zaujímá negativní postoj. Jste zvyklí se do něčeho ponořit, ale tohle vás neskutečně vyčerpává. Co se vztahů týče, podzim pro vás bude opravdu ponurý. A jak se povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Přestože Lvi mají rádi slunce, i v tomto ročním období se budou snažit o perfektnost. Ve vztahu splňujete své drahé polovičce všechny harmonické představy. Singles by si naopak měli dávat pozor na to, koho si vybírají do postele. Co by se vám mohlo vymstít? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Podzim je časem sklizně a přírodního blahobytu, u vás tomu nebude jinak. Hvězdy vám dopomohou k nové lásce a zadaným osvěží rutinní partnerství. Že jde o lásku, poznáte z minuty na minutu. Ve vztahu bude začátek podzimu nevyzpytatelný. Ale čeho se dočkáte později? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, snažíte se udržet něco, co už dávno nefunguje. Uvolněte tak ve svém životě místo někomu dalšímu. Díky tomuto rozhodnutí totiž přímo rozkvetete a nebudete muset upozaďovat své fyzické potřeby. Singles se v podzimním čase budou nudit. Co musí rozhodně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, konkrétně vám je jedno, které roční období právě je. Jste plní síly, libida a vaše potřeba lovit je nezkrotná. Singles ovšem mají pocit, že nenalézají tu správnou osobu s erotickou jiskrou. I zadaní by rádi věděli, jak si u svého partnera stojí. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, podzim přímo nesnášíte, ale jste rádi, že máte se svým partnerem čas věnovat se jeden druhému. I když na veřejnosti působíte křečovitým dojmem, v soukromí to umíte pořádně rozbalit. Vzájemně si užíváte jemnosti i hrubosti. A co singles? Najdou na podzim své životní štěstí? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

První setkání s novým objevem přinese pocity zamilovanosti, ale během podzimu se objeví někdo lepší, zajímavější a neodolatelný. A vy budete přesně vědět, že je součástí vaší další vývojové etapy. A jaké podzimní dny zažijete ve svém vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto ročním období vám nebude příliš do smíchu. Ve svém vztahu budete mít pocit, že jste odstrčeni na druhou kolej. Snaha o zaujetí partnera není vaše taktika a nesnižte se ani k citovému vydírání. Pokud nyní chcete trávit čas s kamarády, nebraňte se tomu. A co prožijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, nemůžete být zcela fixovány na svého partnera. Právě to vám může přinášet úzkostlivost a svázanost. Musíte, se spolehnout sami na sebe! Na podzim jste ještě více emocionální než obvykle. Potřebujete lásku, abyste podpořili jiskření. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články