Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký návrat zkrotlé mrchy Ingrid do Ulice po 7 letech: Jana Sováková je ve skvělé formě

+ Další 3 fotografie
V nekonečném seriálu Ulice se dějí pořádné změny. Nejdříve se museli diváci smířit se smutným faktem, že jedna z jejich nejoblíbenějších postav vůbec, Světlana, kterou hraje Tereza Bebarová (45), nenávratně končí a nyní je přece jenom čeká menší překvapení. Do Ulice se totiž po sedmi letech vrací napravená mrcha Ingrid, kterou hraje sympatická Jana Sováková (43). Seriál startuje již dnes v 18:25 a nedočkaví diváci se mohou těšit na pořádnou spleť nejenom vztahových problémů.

Na podzim čeká diváky Ulice celá plejáda emocí a příběhů, které přinesou nejen humor, ale i vážné téma, jakým je rychle se zhoršující Alzheimerova nemoc Zdeny Procházkové, s kterou se musí vyrovnat její milující dcera Magda a přítel Tomáš Jordán.

Diváci se můžou těšit i na příběhy odlehčenější – čekají je rovnou dvě krásné uliční svatby, narození dítěte, nové vznikající lásky i boj studentů „uliční“ školy za čistotu naší planety.

Kromě návratu výrazných postav Ingrid v podaní Jany Sovákové a Pavla Millera v podaní Jana Teplého se v Ulici objeví i nový pohledný učitel Prokop Junek v podání Ondřeje Studénky, a dokonce i celá nová rodina.

"Vyléčená" mrcha opět na scéně

Postava Ingrid byla původně pořádná mrcha, která s oblibou dělala lidem ve svém okolí velkou neplechu. Sváděla ženaté chlapy a paktovala se s mafiány z Ulice. Až poté, co se jí stál vážný úraz a ona skončila na vozíčku, své chováni přehodnotila.

Před sedmi lety se Ingrid přestěhovala do Málkova a od té doby o ní diváci neslyšeli. Nyní se ale vrací a její dějová linka bude pokračovat. Herečka je navíc ve skvělé formě, tak snad se do své role pořádně vžije.

Jednoduché to ale v této sezoně nebude mít ani učitel Ota, který se dostane do křížku s učitelkou Landovou, která po něm bude pěkně šlapat. Na jejích první konfrontaci se můžete podívat na videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy