Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Velký návrat Víti Starého z propasti: Kytarista Mandrage sdílel společnou fotku a lidi šílí

Velký návrat Víti Starého z propasti: Kytarista Mandrage sdílel společnou fotku a lidi šílí
Zdroj: Se souhlasem ČT/ Profimedia/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Dobrá zpráva

Fanoušci dnes již neexistující kapely Mandrage mohou mít důvod k radosti. Na sociálních sítích se objevila společná fotografie kytaristy Pepy Bolana (48) s frontmanem Víťou Starým (35), který v posledních letech prochází velmi náročným životním obdobím. Známý zpěvák roky bojoval se závislostí na tvrdých drogách a vážnými zdravotními problémy. 

Zdravotní stav Víti Starého v posledních letech nevypadal vůbec dobře. Frontman kvůli němu rozpadlé kapely Mandrage žil bohémským životem, který se mu zcela vymkl kontrole. Někdejší idol ženských srdcí spadl do tvrdých drog a kvůli neléčené cukrovce měl přijít o část nohy. Opakovaně skončil také v léčebně a v únoru sdílel snímek z invalidního vozíku.

O tom, že má Víťa problémy s návykovými látkami, se začalo psát v roce 2019 poté, co byly zveřejněny snímky z Českého mejdanu s Impulsem, na nichž byl zpěvák výrazně pohublý a nevypadal vůbec dobře. Kapela Mandrage nedlouho poté oznámila po patnácti letech společného fungování nejdříve pauzu a pak definitivní konec kapely.

Naposledy byl zpěvák spatřen před svým domem v roce 2022. Muzikant se stáhl do ústraní, avšak redakce eXtra.cz loni zjistila, že měl být Starý z nejhoršího venku jak po fyzické, tak především po psychické stránce. "Mandrage se sice rozpadli, ale Víťa na muziku rozhodně nezanevřel. Neustále skládá muziku, jen je na to sám. Před časem si dokonce koupil basovou kytaru," prozradil blízký zdroj redakci eXtra.cz minulý rok.

Usmíření a comeback na cestě?

Letos v únoru se Vítek konečně ozval svým fanouškům, kdy na svém soukromém facebookovém profilu, kde má v přátelích pouze své nejlepší kamarády a členy rodiny, zveřejnil novou fotografii z vozíku se vzkazem: "Vrátím se!" U svého příspěvku okamžitě získal tisíce lajků a podpůrných komentářů.

Nyní všechny milovníky Mandrage rozjásala společná fotka kytaristy Pepy Bolana právě s Víťou, se kterým se před časem rozkmotřili. A Pepa o Víťovi roky nemluvil vůbec hezky.

"Zdravíme," napsal nyní Bolan k fotografii, na kterou obratem začali reagovat nadšení fanoušci. "Zlepšili jste mi den. Díky, jsem ráda, že se Víťa dává dohromady," vzkázala dvojici Tereza. "Super, kluci, dejte to zase dohromady. Strašné chybíte," přidala se další fanynka. "Tak tohle jsem nečekala. Je fajn vás takhle vidět," jásají další.

Nutno podotknout, že Víťa Starý vypadá podstatně lépe a v jeho tváři i celkovém výrazu je vidět, že svůj návrat myslí skutečně vážně a dělá pro něj maximum.


Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy