Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Velký návrat? Vignerová a Kolečko jsou opět spolu, věřím, že zas budeme rodina, říká Petr

Aneta Vignerová a Petr Kolečko.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková/Barbora Hesová/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Velký návrat

Poté, co byla modelka Aneta Vignerová (35) přistižena v nočním podniku v Praze, jak je načapala redakce eXtra.cz jako první, se svým bývalým přítelem Petrem Kolečkem (38), tak se zvěsti o jejich návratu potvrdily. V pořadu o českých celebritách ShowTime na Primě se brunetka konečně vyjádřila, jak to teď mezi nimi vypadá. Současná přítelkyně Kolečka Denisa Nesvačilová z toho zřejmě radostí skákat nebude.

Období Vánoc má zvláštní kouzlo, a to, že se na jeden měsíc v roce shledávají různí příbuzní či rodina, i když se přes celý rok třeba nevídají, to stejné zřejmě nastane i u Anety Vignerové a Petra Kolečka, kteří se údajně vrací k sobě.

První vyjádření Anety

"Já si myslím, že je to na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Tyhle věci se v životě dějí a občas to chce i nějaký ústupek a možná i nějaký čas, aby si ti lidé ty věci uvědomili. Zatím je to takové citlivé, ani já moc nevím, co k tomu říct," svěřila se Aneta v rozhovoru pro ShowTime.

Na otázku, jestli Aneta umí odpouštět, modelka odpověděla: "Já si myslím, že odpouštění je důležitý, já jsem vždycky měla v sobě takovou filozofii, že každý si zaslouží druhou šanci. Tady se to nějakým způsobem vyvíjí. Už kvůli synovi. Určitě se to dá nějak překlenout, když to má tu sílu."

Co na to Kolečko?

K celé situaci se vyjádřil i sám Petr Kolečko. "Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme. Vzhledem k citlivé povaze celé věci je toto mé jediné vyjádření," napsal Kolečko Primě.

Celé to totiž začalo, když redakce eXtra.cz pár načapala v nočním podniku v centru Prahy, jak si spolu náramně rozumí. Došlo na polibky i vřelá objetí. Kdo ale letos nebude mít hezké Vánoce, je Denisa Nesvačilová.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy