Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ NÁVRAT: Spice Girls vyrážejí na turné, budou ale jenom ČTYŘI

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
COMEBACK
Britská popová pěvecká skupina Spice Girls oznámila v pondělí, že v roce 2019 se chystají na turné, které bude první za uplynulé desetiletí. V příštím roce tak holky odehrají šest vystoupení v rámci Británie. Je v tom ale jeden háček, budou pouze čtyři!

Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner a Melanie Chisholm již v roce 2019 připravily turné pro fanoušky Spice Girls, ale bohužel nebudou v plné sestavě. Victoria Beckham, která je majitelkou multimilionové módní značky, uvedla, že právě z důvodu pracovního vytížení nebude součástí tohoto turné.

Její značka je sice známá, ale zatím se Victorii nepovedlo dostat ji z červených čísel, kde létají šílené částky. Blízké okolí ale říká, že si Victoria nechce zkazit reputaci, kterou dlouhá léta budovala tím, že bude poskakovat někde na pódiu.

Čtveřice oznámila návrat ve videu na stanici BBC a koncerty chystají na začátek června 2019. Od 1. do 15. června vystoupí v Manchesteru, Coventry, Sunderlandu, Edinburghu, Bristolu a Londýně. Melanie Brown zároveň oznámila, že by měla skupina následně absolvovat světové turné, kde by mohla vystoupit i Victoria. Zdali do toho půjde, se uvidí.

Související články

Další články