Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Velký návrat Patricie Pagáčové: Po letech se objeví v Ulici. Jak s ní šel čas v seriálu od malé holky

Patricie Pagáčová se po 5 letech objeví v Ulici.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 21 fotografií
Proměna

Patricie Pagáčová (35), za svobodna Solaříková, se do povědomí široké veřejnosti dostala především jako Tereza Jordánová. Populární herečka v Ulici působila od roku 2005 do roku 2019. Diváci sledovali její přerod z dospívající dívky v dospělou vdanou ženu. Mnoho fanoušků nekonečného nováckého seriálu si ji zamilovalo natolik, že touží po jejím návratu. Jejich přání bude vyslyšeno, jelikož Patricie se vrátila na plac, kde se podílela na jednom z nejzásadnějších dílů této sezony.

Když se řekne nekonečný seriál Ulice, každému, i tomu, kdo ho pravidelně nesleduje, se okamžitě objeví v mysli některé jeho ikonické postavy. Mezi ně patří bezesporu také Tereza Jordánová, nyní již Kučerová, kterou ztvárňuje oblíbená herečka Patricie Pagáčová.

Přestože se Patricie v seriálu už přes pět let neukázala, všichni ji do něj automaticky stále počítají a dohadují se, jestli se v něm ještě někdy objeví. Tereza divákům jednoduše chybí. V Ulici ji viděli dospívat, fandili jejím prvním láskám, drželi jí palce, když byla v umělém spánku po vážné autonehodě, prožívali s ní všechny její vztahy a hledání toho pravého i vstup do dospělosti, studia na vysoké škole nebo první zdary i nezdary v zaměstnání, když coby učitelka češtiny nastoupila na své gymnázium.

Diváci samozřejmě nemohli chybět ani na její svatbě s Davidem (Matouš Ruml) nebo o pár měsíců později při jejím loučení s Ulicí, když za manželem odjížděla do Rakouska. Nyní se ale fanoušci Ulice dočkají velkého comebacku, jelikož se Patricie coby Tereza Kučerová dostaví na svatbu své dobré kamarádky Gábiny Pumrové.

Návrat na jednu epizodu

Gábina (Aneta Krejčíková) je s Terezou stále v kontaktu, byť ne tak častém, jak by si sama přála. Před šesti lety šla Tereze za svědka, když si brala Davida, nyní počítá s tím, že se role obrátí a Tereza jí odsvědčí její vstup do manželství s Jirkou Hermanem (Jan Holík). Její přání se stane skutečností, a tak se Patricie znovu objeví v oblíbeném seriálu, který ji proslavil.

Video: Rozhovor s Patricií Pagáčovou na premiéře třetí série Iveta:

„Pro mě je ten návrat po pěti letech především velká nostalgie, přece jen jsem v Ulici strávila 14 let... Přijde mi, jako by se nic nezměnilo, jsou tady stejní lidé, stejné tváře, je to, jako bych se vrátila domů,“ prozradila sama Patricie Pagáčová pro TV Nova.

Na to, jak se Patricie postupně proměnila v seriálu Ulice z mladé puberťačky v dospělou ženu, se podívejte v naší fotogalerii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy