Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Velký návrat není vyloučen: Nejdříve přišel pugét od Vémoly, pak dojemná slova Lely

Velký návrat není vyloučen: Nejdříve přišel pugét od Vémoly, pak dojemná slova Lely
Zdroj: Lela Ceterová archiv
+ Další 4 fotografie
ROZHOVOR
Playmate a čerstvá maminka Lela Ceterová (30) prochází v současné době partnerskou krizí s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (35), se kterým má dceru Lili. Sympatická Lela momentálně žije s dcerou ve vlastním bytě v Bratislavě a s Karlosem se s péčí o malou střídají. V rozhovoru pro eXtra.c prozradila, jaký mají s Karlosem vztah a nevyloučila návrat.

Lela Ceterová a MMA bijes Karlos Vémola v současné době prodělávají manželskou krizi. Situace byla natolik vážná, že se playmate odstěhovala z jejich společného bydlení do vlastního bytu v Bratislavě, kde s Lili prodělaly koronavirus

"Já jsem čekala, že přijde druhá vlna. Samozřejmě, že všechna ta opatření jsou nepříjemná, ale nelze to brát na lehkou váhu. Příjemné to není. Největších strach mám o Lilinku. My jsme to překonali a jednoduché to nebylo. Byla bych ráda, kdyby se situace už uklidnila a my mohli fungovat bez roušek," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz Lela.

I přesto, že jsou momentálně s Karlosem od sebe, Lela před pár dny dostala od otce jejich dítěte nádherný pugét růží. "Děkujeme, že na nás myslíš i takto na na dálku během příprav na zápas. PS: Rodina vždy drží spolu," napsala odhodlaně pod snímek s květinami.

Čas ukáže pravé hodnoty!

Lela Ceterová moc dobře ví, že rodina je vždy na prvním místě a navíc Karlos se dle jejich slov o malou Lili stará moc hezky. K jejich současnému vztahu redakci řekla jasně:"S Karlosem máme dobrý korektní vztah. Milujeme svoji dceru a čas ukáže prvé hodnoty," dodala.

Související články

Další články