Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Velký návrat na obrazovky: Neuvěříte, co bude Václav Tittelbach se Sašou Hemalou hlásit na TV Barrandov

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Pánové si už mysleli, že svou největší slávu mají za sebou, ale teď dostali novou příležitost oprášit profesi moderátora a vrací se na televizní obrazovky. Jen se bývalý sporťák Václav Tittelbach (61) a hlasatel Alexander Hemala (63) ocitnou v dost nezvyklé roli, ve které by je nikdo nečekal.

Televize Barrandov opět sází na provařené tváře, proto do svého týmu povolala i tyto dva ostřílené moderátory, kteří byli na obrazovce už v době, kdy někteří z vás za sebou ještě táhli kačera nebo nebyli vůbec na světě.

Teď se ale Václav se Sašou předvedou jako rosničky a odborníci na krimi zprávy. V rozšířeném formátu Exploziv krimi se objeví bývalý novácký sporťák Tittelbach a nemůže se už dočkat své nové televizní role.

„Samozřejmě je to něco jiného než přehled sportovních výsledků, ale pořád jde o moderování v živém přenosu. A to zas není takový rozdíl. Je to práce, kterou jsem dělal více než dvacet let, a musím přiznat, že právě kouzlo přímého vysílání mi trochu chybělo. Na ten adrenalin se docela těším,“ řekl nám Václav Tittelbach, který trémou netrpí.

„Samozřejmě počítám s tím, že ne všechny zprávy bude příjemné prezentovat. Zvláště tragické příběhy nenechají lhostejným nikoho, nicméně moderátor si musí zachovat profesionální přístup a nesmí dát na sobě nic znát, i kdyby ho konkrétní příběh emočně zasáhl,“ vysvětluje.

Se svou novou rolí se zatím nikomu nesvěřil. To, že se bude každý druhý den objevovat v 18.55 na TV Barrandov, ví pouze přítelkyně Lenka a osmiletý syn Tobiáš.

„Dokonce to nevědí ani moje starší děti. Reakce určitě přijdou, ale už jsem přeci jen starší pán - v loňském roce jsem se stal dědečkem a druhý vnuk je na cestě - takže já si s nimi určitě poradím.“

I jeho kolega Saša Hemala se těší na roli rosničky, ve které se bude střídat v pořadu Nejlepší počasí! s někdejší moderátorkou politických debat Štěpánkou Duchkovou (43). To se máme opravdu na co těšit.

Související články

Další články