Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velký návrat: Markéta Fialová bude po letech moderovat zprávy s Karlem Voříškem

Karel v mládí zřejmě práskal a taky je starý. Takže adieu!
Zdroj: Ivan Kahun
+ Dalších 5 fotografií
shledání
Markéta Fialová (49) a Karel Voříšek (56) jsou dlouholetí kolegové a přátelé. Od konce minulého roku se potkávají v newsroomu a na chodbách CNN Prima NEWS. Na obrazovce se ale vedle sebe neobjevili v moderátorské dvojici řadu let. Karel Voříšek je v sehraném týmu s Klárou Doležalovou (46) a Markéta zase moderuje Silný hlas. Léto a dovolené však se vším zamíchají.

"I moderátoři a redaktoři si musí někdy odpočinout. A to se týká také Kláry Doležalové, která ve druhé polovině července odjede na dovolenou. Není to jediná změna, která se během léta na CNN Prima News uskuteční. Chystá se víc záskoků za kolegy. Věřím, že to bude i zpestření pro diváky, kteří uvidí své oblíbené tváře netradičně v jiných pořadech," říká ředitelka news production CNN Prima News Eliška Čeřovská.

Markéta Fialová dostala nabídku, která se neodmítá

"Když můžu, ráda pomůžu. Klára bude mít dovolenou a nabídka 'záskoku' v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH s Karlem za moderátorským stolem mě samozřejmě potěšila. Počítali jsme to a budeme spolu moderovat po více než sedmi letech," radovala se Markéta Fialová, která se s Karlem Voříškem zná už dlouhá léta. Jejich vztah dávno není jen pracovní, ale i přátelský.

"S Markétou jsme dobří přátelé. Bavit jsme se nepřestali ani poté, co jsme oba pracovali v jiné televizi. Čas od času jsme zašli na kávu a byli jsme v kontaktu. Byl jsem proto moc rád, že se Markéta objevila u nás na CNN Prima News, a ještě větší radost mám z toho, že si o prázdninách připomeneme naše společné moderování. Vše pod pečlivým dohledem Kláry, která nás bude sledovat z dovolené," vysvětluje s úsměvem Karel Voříšek, který s Markétou dlouho pracoval na Nově. A potvrzuje to i jeho stálá moderátorská partnerka.

Radost ze své zástupkyně

"Jsem ráda, že mě během mé dovolené nahradí právě Markéta. Jsem přesvědčená, že svěřuji 'svého' Káju do nejlepších rukou! Budu se na ně určitě dívat a nepochybuji o tom, že díky jejich dlouholeté předchozí spolupráci to bude pro oba hračka a fajn změna. Byť jen na chvíli," přiznala Klára Doležalová

Markétu a Karla tak čeká několik společně odmoderovaných Hlavních zpráv na Primě a CNN Prima News. Diváci se na staronovou dvojici můžou těšit poprvé třetí červencový víkend, kdy společně ovládnou největší zpravodajské studio ve střední Evropě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy