Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Velký návrat klasiky od Tima Burtona: Na place se znovu sejde Johnny Depp a Winona Ryder

Beetlejuice 2: Na place se znovu sejde Johnny Depp a Winona Ryder
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
film

Burtonovská klasika z konce 80. let se dočká pokračování! Režisér Tim Burton potvrdil přípravu na natáčení snímku Beetlejuice 2. Herci jsou potvrzeni, scénář napsán, teď už jen zbývá připravit se na samotné natáčení, řekl režisér v nedávném rozhovoru, jak píše web moviespotify.com. Kromě Winony Ryder a Michaela Keatona si v hitu zahraje i hvězdný Johnny Depp.

Fanoušci filmů Tima Burtona skákají radostí. Slavný režisér se vrací ke svému kultovnímu snímku Beetlejuice z roku 1988.

V pokračování si mají opět zahrát Alec Baldwin (64) a Geena Davis (66), kteří ztvárnili manželský pár duchů, dále se do role "bioexorcisty na volné noze“ po více než 30 letech vrátí fenomenální Michael Keaton (71) a postavu Lydie Deetz si zpátky vezme krásná Winona Ryder (51), jak píše server moviespotify.com.

Pro Winonu je tenhle snímek srdcovou záležitostí. Přestože svůj debut zaznamenala již ve čtrnácti letech ve filmu Lucas (1986), její první významnější role přišla právě s černou komedií Beetlejuice, kde si zahrála postavu sebevražedné teenagerky. Navíc si v pokračování zahraje i Johnny Depp, jak uvádí comicyears.com.

Bývalí milenci na place

Dojde tak k velkému shledání bývalých milenců na place. Naposledy si dvojice Winona a Johnny zahráli v trháku Střihoruký Edward a vznikla z toho láska. Půl roku od začátku vztahu už Depp mladičkou herečku požádal o ruku. Láska to byla velká jako trám a charismatický herec si dokonce na svém rameni nechal vytetovat nápis Winona Forever. Jenže nic netrvá věčně.

Když se Johnny a Winona po čtyřech letech chození v roce 1993 rozešli, svět byl v šoku. Dvojice byla podle všeho jedním z nejobdivovanějších párů Hollywoodu. Ukončila ho tehdy samotná Winona, protože cítila, že ze vztahu nedostává to, co by potřebovala. Jenže se trápila i nadále, měla úzkosti, deprese, trpěla nespavostí a dokonce i kleptomanií. Zašlo to až tak daleko, že musela vyhledat odbornou pomoc, jak píše marieclaire.com.au.

Od té doby se dvojice spolu na place nesetkala, až do teď. Zahoří mezi dávnými milenci opět plamínek lásky? O tom zatím můžeme jen spekulovat.

Děj filmu Beetlejuice

Film Beetlejuice, který na ČSFD získal 74 %, vypráví příběh rodiny Maitlandových, manželského páru, který zemře a musí se naučit žít v roli duchů ve svém odlehlém domě ve Winter River v Connecticutu. Když se do domu proti jejich vůli nastěhuje nová rodinka Deetzeových, neochotně najmou „bioexorcistu na volné noze“, vystupujícího pod jménem Beetlejuice, aby se jich s jeho pomocí zbavili. To však netuší, s čím si zahrávají.

Kdy se fanoušci filmů Tima Burtona dočkají pokračování trháku Beetlejuice, zatím není jisté, zatím nebylo pevně stanoveno datum, ale je možné, že by film mohl být hotov v roce 2025.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy