Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Velký návrat k nevěrníkovi, kterého A.N.D.U.L.A poh­řbila: Slova o lásce a smršť nevídané kritiky

Zdroj: A.N.D.U.L.A archiv
+ Dalších 7 fotografií
rodina
Jedna z nejznámějších českých influencerek A.N.D.U.L.A (29) nečekaně na sociálních sítích přiznala velký návrat k otci svého dítěte, který ji podváděl. Lidé na sociálních sítích už ale delší dobu spekulovali, že na prosluněné dovolená je blogerka právě s tatínkem malého Patrika. Samotná A.N.D.U.L.A nevyloučila, že by jejich návrat mohl skončit opět fiaskem, ale zkusit to zkrátka musí. Ještě minulý rok touto dobou maminka Patrika tvrdila, že jako muž je pro ni František mrtvý, za což od lidí schytala pořádný nával kritiky.

Hvězda sociálních sítích A.N.D.U.L.A to má se vztahy jako na horské dráze. Před více než dvěma lety se provdala za sympatického Petra Mikšíčka, od kterého po půl roce odešla, protože se doslova bláznivě zamilovala do podnikatele Františka Doležala, se kterým otěhotněla.

Místo spokojené rodiny, kudla do zad

Místo spokojené rodiny a plánování společné budoucnosti dostala ifluencerka ledovou sprchu v podobě prozření, že ji partner podvádí na každém kroku. „Když jsem odcházela od manžela, vypisoval jiným ženám a zval je na rande. Když jsem opouštěla skvělého chlapa (Mikšíčka), protože jsem se šíleně zamilovala, tak jsem neviděla ani neslyšela,“ tvrdila jedna z našich nejznámějších influencerek.

A.N.D.U.L.A chtěla potrat

Jestli ovšem může být A.N.D.U.L.A Fran­tiškovi za něco vděčná, tak za to, že ji František přemluvil, aby nakonec nechodila na potrat a dítě si nechala. „Bylo to překvapení pro nás pro oba. Já navrhla potrat a on nechtěl. Přemlouval mě, že budeme krásná rodina,“ nechala se tehdy slyšet.

I přesto, že maminku malého Patrika František velmi zklamal, jako na otce na něj nikdy nechala dopustit a pěla na něj jen chválu. Co se ale týkalo jeho nevěr, tak byla nekompromisní a v diskuzích si servítky nebrala.

„Desítky žen. Všichni se mi smáli. Nikdo mi nic neřekl. Přišel mi jeden anonym. Potřebovala jsem důkaz. On se mi vysmíval, že se nic nedozvím. Zapíral i ty zkurvený screeny, který jsem mu ukazovala,“ pořádně se tehdy v diskuzi rozčílila.

„Mám prý dělat, že se nic nestalo. Copak to jde? Tatínek se tahá bůhví kde a já věčně sama. Odstěhovala jsem se. Bolest mě málem rozežrala zaživa,“ popisovala svoje pocity.

Jako chlap je pro mě mrtvý

„Jako chlap je pro mě mrtvej, jako otec uvidíme. Úplně nezdrhnul. Chtěl malýho vychovávat se mnou. A asi s těma ženama. Zřejmě z golfu přes chůvičku. Jen ty geny, kurva. Já nechci, aby tohle zdědil po něm. Ať je, prosím, hezkej jako tatínek, ale hlavně ne chytrý,“ dušovala se influencerka na sociálních sítích.

Velký návrat plný otazníků

Lidé na sociálních sítích už ale delší dobu spekulovali, že na prosluněné dovolená je blogerka právě s tatínkem malého Patrika. A.N.D.U.L.A patrně pod nátlakem veřejnosti přiznala, že se k sobě vrátili, ale nevyloučila, že to může opět skončit špatně.

„Třeba se to posere, dost pravděpodobně se to posere. Ale co. Nebudu mít výčitky, že jsem to nezkusila. Tak držte palce. Chci to s vámi sdílet. Chci si ulevit, chci být šťastná. A věřím, že kdo mě má rád, bude tu se mnou. V dobrém i zlém. A když to nezvládneme, tak vám to řeknu, protože i prohry jsou v životě důležité,“ napsala na sociální sítě.

Někteří fanoušci A.N.D.U.L.U pocho­pili a vyjádřili jí slova podpory v různých diskuzích. „Je skvělé, že jste se domluvili jako dva dospělí lidé a zkusíte to spolu. Když to nevyjde, tak to nevyjde,“ píší.

„Na*rala sis do pusy. Hraje na lidi levárnu a přitom si s Františkem kdo ví jak dlouho. Hlavně, že si ještě nedávno vykřikovala, jak je pro tebe mrtvý muž,“ zlobí se druhá polovina.

Související články

Další články