Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Velký návrat k fotbalu! Tomáš Řepka oznámil z vězení zásadní novinu

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Bývalý skvělý fotbalový obránce Tomáš Řepka (45) se ve své exkluzivní zpovědi z vězení nevyhnul snad ničemu. A hodně jeho slov se točilo kolem fotbalu, který odmala miluje a který ho také proslavil. V odpovědích, které zaslal do redakce eXtra.cz, oznámil i to, co možná nikdo nečekal.

„Pracovně chystám kromě knihy i besedy. Chci předávat své zkušenosti nejen po nápravných zařízeních a školách… No a taky si půjdu co nejdřív zahrát zápas. Fotbal mi strašně chybí a vypadá to, že si i dodělám trenérskou licenci,“ překvapil Tomáš Řepka.

Fotbal je mu ale zkrátka souzený. I veřejně prospěšné práce, které dostal za neplacení výživného na syna (bylo ve výši 50 tisíc měsíčně, kvůli nemajetnosti mu ho ale soud snížil na desetinu), trávil výchovou fotbalové mládeže. Evidentně se mu práce s adepty na budoucí fotbalové hvězdy zalíbila, když už uvažuje směrem, že by se fotbalu věnoval z lavičky i dál.

Blikance

Už dřív jsme uveřejnili část v rozhovoru, v níž Tomáš přiznává, že se hře s „kulatým nesmyslem“ věnuje i za branou vězení.

„Hraju i fotbal, když je možnost. Cvičím se svojí vahou tak, jak jsem byl kdysi zvyklý i z individuálních tréninků v zahraničí. Klukům dokonce některý tréninky i plánuju a dávám jim do těla. Některý se bojí, že mi naběhne žíla, ale BLIKANCE tu nemám, ZATÍM. :-)“ napsal nám.

Tomáš Řepka (45) přidal také velké vyznání milovanému fotbalovému klubu.

„Sleduju Spartu i tady a musím říct, že doplnila kádr dobře, i volba trenéra byla správná. Byla to i moje volba. Až na první zápas, který prohrála 0:2 se Slováckem, to se může stát. (Poznámka redakce: rozhovor vznikl po tomto utkání). Sparta se doufám rozjíždí k dalšímu titulu! Sledovat Spartu a fandit Spartě na Borech není moc legrace, ale já se nedám a Spartu si vždycky ubráním. Bachaři a skoro celý můj oddíl si ze mě dělali legraci, když Sparta prohrála první zápas, ale pak Plzeň prohrála a vypadla z kvalifikace na Champions League, tak jsem byl zase na koni já. AŤ ŽIJE SPARTA!“

DÁLE ČTĚTE:

První rozhovor Tomáše Řepky z vězení: Říkají tady tomu Kongo, ale já se nevzdám!

Řepkovo prohlášení z vězení: Erbová mě podrazila, Bahenskému a Gulašimu držím palce!

Řepka z vězení napsal, co si myslí o exmanželce: Reakce Vlaďky Erbové je jasná!

Tomáš Řepka vzkazuje z vězení: Děti, Kačka a ryby! To mi dává největší sílu

Související články

Další články