Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Velký návrat k Dádě? Felix Slováček nepopřel rozchod s Lucií Gelemovou

Felix Slováček nepopřel, že se s Lucií Gelemovou rozešel.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
problém

Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že Felix Slováček (77) opustil svou o 40 let mladší milenku Lucii Gelemovou (37) a vrátil se k manželce Dádě Patrasové (65). Ta se nedávno pro eXtra svěřila, že jí Felix řekl, že se od Lucie odstřihl, a další nová tvrzení jejich rozchodu nasvědčují čím dál víc. 

"Tvrdí mi, že se od ní už odstřihl. Ale nevím, jaká je pravda," svěřila se pro eXtra.cz nedávno herečka a zpěvačka Dáda Patrasová. A ani sám muzikant Felix Slováček deníku Aha! nepopřel, že svou partnerku Lucii Gelemovou opustil. "Jestli jsme se rozešli? Ano i ne. S Lucií jsme spolu sedm let, takže nějaká změna nastala," uvedl Felix. "Hlavně mi už neslouží bederní páteř, jak by měla, ucho mě zlobí, a tak to nějak všechno hapruje," povídal dál.

Felix žije ve vile, kterou si pořídil s Dádou

O rozchodu s o 40 let mladší partnerkou Lucií se spekuluje již od konce loňského roku. "Felix asi nemá odvahu to rázně rozčísnout. Možná čeká, až si Lucie někoho najde. Jisté ale je, že žije a užívá si veškerého komfortu stále ve vile, kterou si pořídili s Dádou, a do bytečku, který má s Gelemovou, se chodí jenom vyspat,“ prozradil také pro deník Aha! blízký zdroj.

Dáda Patrasová a Felix Slováček vstoupili do svazku manželského již v roce 1983 a mají spolu dvě dns už dospělé děti, dceru Aničku a syna Felixe. Jejich manželství nedokázal rozpojit ani sedmiletý vztah Felixe s Lucií. Zda ale Felix skutečně opustí svou Lucii a vrátí se k Dádě, to je nyní stále ještě otázkou.Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy