Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velký návrat Harryho Pottera? HBO chystá seriálovou bombu

Harry Potter: Nový seriál je na spadnutí
Zdroj: 2001 Warner Bros
+ Další 2 fotografie
VELKÝ NÁVRAT
Harry Potter je jednou z nejoblíbenějších filmových a knižních sérií posledních desetiletí. Nyní ale přichází bomba - fanoušci se možná dočkají nového seriálu, který bude přímo o čaroději z Bradavic. Nebudou v něm původní herci, ale bude v něm celý příběh z knih.

Studio Warner Bros. plánuje, že by přivedlo Harryho Pottera na televizní obrazovky v novém seriálu. Momentálně je vše teprve v zárodcích, ale v zákulisí už se horlivě spekuluje, kdo by mohl nejslavnějšího čaroděje hrát. Příběhy z pera J. K. Rowling se těší nesmírné popularitě, proto není divu, že je chce studio vytěžit, co jen to jde. Pokud vše vyjde, v budoucnu uvidíme nový seriál z Bradavic na obrazovkách HBO.

Kámen mudrců vše odstartoval

První film s Harrym Potterem se objevil na plátnech kin v roce 2001. Od té doby následovalo dalších sedm pokračování, které dohromady vynesly téměř osm miliard dolarů. Na úspěch těchto snímků pak navázala méně populární Fantastická zvířata, jejichž třetí díl se momentálně natáčí v Londýně.

Noví herci

Bohužel už nemůžeme očekávat oblíbené obsazení, tedy Daniela Radcliffea, Emmu Watson ani Ruperta Grinta, kteří ze svých rolí přece jen vyrostli a někteří mají navíc rodiny. Je také možné očekávat, že někteří fanoušci budou seriál bojkotovat kvůli homofobním výrokům J. K. Rowling o transsexuálech, které publikovala na Twitteru. Proti jejím názorům se ostře ohradil také Daniel Radcliffe.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy