Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Velký návrat barmanky Dorky: Po sedmi letech se Lucie Černíková objeví v Ordinaci

+ Dalších 13 fotografií
ordinace
Dlouhých sedm let ji diváci Ordinace v růžové zahradě neviděli. Dnes se oblíbená postava do nekonečného seriálu vrací! Zpátky je sympatická barmanka Dorka. Její představitelka Lucie Černíková (provdaná Pavlíková) jako by zastavila čas. Změnila se vůbec?

Jak jsme na eXtra.cz již informovali, sympatická barmanka Dorka se dnes vrací do Ordinace v růžové zahradě „Smály jsme se v maskérně s Ivankou Jirešovou, že to vypadá, jako kdybych tady byla předevčírem,“ říká pobaveně Lucie Černíková, jejíž postavu barmanky Dorky diváci znají už od první série seriálu a velmi rychle si ji oblíbili.

„Jako by se skoro nic nestalo. Tedy kromě toho, že jsem se vdala a porodila dvě děti, dvě krásné holčičky. Užívám si mateřství na sto procent. Vystupovala jsem v divadlech, muzikálech, v pořadech pro děti. Nezahálela jsem,“ dodává.

Za bar se tentokrát Dorka jen tak nepodívá. V Kamenici se objeví za velmi dramatických okolností. „Vracím se jako pacientka s mimoděložním těhotenstvím. Budu řešit zdravotní problémy a současně budu oporou a vrbou Lucii (Ivana Jirešová) v její životní patálii s doktorem Brabcem (Pavel Řezníček),“ prozradila detaily z budoucího dění.

Na natáčení se Lucie těšila. „Pocity jsou nostalgické na jedné straně, byla jsem zvědavá, jak to tu po letech vypadá a jaký tu je kolektiv. Jsem moc ráda, že je pořád stejně skvělý,“ raduje se herečka z obnovení spolupráce.

Související články

Další články