Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Velký návod pro zlatokopky: Jak v Karlových Varech sbalíte milionáře?

Každá chce hokejku nebo dědice koncernu, ale když ono jich je tak málo…
+ Další 4 fotografie
Období karlovarského filmového festivalu neúprosně klepe na dveře a s ním přichází čas večírků plných celebrit, polovičních celebrit a rádoby celebrit. Jak na to, abyste si nemusela kupovat vstupenku na filmovou premiéru sama, vám poradíme v našem článku. A když se budete tímto návodem pro zlatokopky řídit, tak pak už budete jen v bavlnce.

Základem úspěchu je vybavení. Pokud máte vybavení v pořádku, stačí už jen návod k použití. Vybavení v tomto případě neznamená nic jiného, než váš vymazlený zevnějšek. Ty časy minuly, kdy stačilo koupit si nové spodní prádlo, oholit nohy a polít se levnou náhražkou Chanelu z dovolené z Řecka. Tohle je potřeba vymakat!

Kompletní depilace těla je samozřejmě nezbytností, ale pokud si necháte strhnout knírek, a přesto váš obličej zdobí pytle pod očima či vrásky na čele, není to úplně cesta k dokonalosti. Bohužel, moderní doba je neúprosná, a tak se stal facelift nezbytností, stejně jako přirozeně vypadající pevné trojky ve výstřihu. Jak říkávaly naše babičky: „Investice do vlastního těla se ti, má milá, vždycky vyplatí.“ Pokud to i přes to nelze zařídit jinak, doporučujeme velmi kvalitní make-up a wonderbru, která vám vyšponuje prsa až po bradu a zafixuje je, aby se nepohnula ani o centimetr.

Další nezbytností je stylová kabelka. Davy jásají, hitem poslední doby se stal „Michael Kors čubka style“. Pokud s ní budete mávat na všechny strany a vezmete si ji jako doplněk ke každému outfitu,j e jedno, že to trochu nebude ladit, budete rozhodně slavit úspěch.

Kabelka a boty, to je, oč tu kráčí. Lodičky značky Louboutin váš trash cash styl podtrhnou a přivedou k dokonalosti. S červenou podrážkou na minimálně třinácticenti­metrových podpatcích budete zářit. Jen dejte trochu pozor, abyste se od červeného koberce nevzdálila příliš, na kočičích hlavách, které pokrývají kolonádu, se totiž nožky nebo nedej bože podpatky lámou velice snadno. O důležitosti minišatů se zde nemusíme vůbec bavit, nebojte se a ukažte své opálení z Bali nebo ze solárka a nový silikonový zadeček, myslete na to, že když se zadaří, už za rok ho můžete mít o trochu větší a zadarmo.

Jste už pořádně vybavená, ale kam se vlastně vydat? A za kým? Boháči se to každý rok ve Varech jen hemží. Nejvíc se určitě shromažďují v Becher's Baru, kam smí opravdu už jen ti top hosté, které pozve sám Jiří Bartoška. Spousta podnikatelů se srocuje i kolem herce Jiřího Macháčka, který tam nikdy nesmí chybět a pokaždé ve velkém stylu slaví svoje narozeniny. Letos bude zapíjet padesátku, tak se máme na co těšit. Když se dostanete do jeho blízkosti, tak to je záruka velmi prachaté společnosti.

Předpokládejme tedy, že jste plně vybavena, nebojte se to tedy rozjet naplno. Pózujte na koberci, před kobercem, popřípadě i pod ním, když to bude třeba. Že vás nikdo nezná? Brzy bude! Selfie na baru ve VIP zóně, postujte, likujte, snapchatujte, jak to jen jde, a uvidíte, že po pár drincích to už půjde samo. Pak už jen stačí, abyste si vytipovala toho správného týpka s klíčky od nového audi, které má položené na baru, hned vedle Gucci peněženky. Zajistěte si u barmana konstantní přísun alkoholu pro sebe i svého nového mazlíka a máte vyhráno. Pak už ho jen zahrnujte láskou, pozorností a masážemi na správných místech, a jak se přilepíte, tak už se nikdy nemusíte odlepit.

Pokud tyto kroky našeho návodu dodržíte, vyšlapete si tak zaručeně cestu ke štěstí. Přejeme hodně štěstí a doufáme, že se o své zážitky s námi podělíte!

Mohlo by vás zajímat

Další články