Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velký majetek pro syna Ivety Bartošové? Expřítel zpěvačky věnuje dědictví Arturovi

Velký majetek pro syna Ivety Bartošové? Expřítel zpěvačky věnuje dědictví Arturovi
Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
ZÁVĚŤ
Expartner Ivety Bartošové (†48) Domenico Martucci (43) byl vždy považován za šoumena, který jako pravý Ital rád a hodně přehání. Platí to i tentokrát nebo se má syn zpěvačky Artur Štaidl (23) na co těšit? Tentokrát mu jižanský ex jeho maminky slibuje dědictví.

Byla šťastná

Už je to šest let, co Iveta Bartošová (†48) spáchala sebevraždu skokem pod vlak Při této příležitosti jsme se zeptali i jejího bývalého Domenica Martucciho (43), na co nejvíc vzpomíná. A nezapřel se.

„Zůstane mi krásný pocit, že jsem ji udělal šťastnou aspoň na těch pár měsíců, co jsme spolu chodili. Fotky mluvily za všechno,“ sdělil eXtra.cz Domenico.

Čtěte také: Martucci vlezl do chomoutu. Koho si vzal?

Dárek

Tehdy skutečně rád zásoboval média fotkami s Ivetou, hlavně z domu v italském Peschici, který patří jeho rodině a kde pěnice strávila pár týdnů. Některé redakce dokonce dostaly pozvánku, aby si páreček přijely nafotit a udělat s ním rozhovory.

A pokud Domenico a jeho rodina jen nedělají vzletná gesta, mohl by tento baráček u moře připadnout Arturu Štaidlovi

Čtěte také: Osudoví muži života Ivety Bartošové

Slib

„Po její smrti mám radost, že jsem mohl pomoct jejímu synovi. Na začátku pandemie mi totiž moje maminka sdělila, že předělala závěť, aby Artur mohl dostat sto procent jejího majetku. Ivetu milovala jako dceru,“ tvrdí Martucci.

To by bylo skutečně velké gesto. I kdyby ale šlo jen o plané řeči a ve skutečnosti se nic takového nestalo, syn Bartošové může být v klidu. Pochází z dobře zaopatřené rodiny Štaidlů, kteří umí obchodovat a nejmladšího rozhodně ve štychu nenechají…

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy