Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ LISTOPADOVÝ HOROSKOP: Změna pozitivní energie dorazí jako rána z čistého nebe

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
horoskop
Nový měsíc je opět tu a s ním pořádné životní změny. Předposlední měsíc zatěžkávacího roku si pro nás konečně připravil příjemnější dávku emocí a každé znamení se má opravdu na co těšit. Povýší vás v práci a nebo konečně potkáte lásku svého života? To všechno se konečně změní. Hvězdy každému znamení prorokují opravdu přenádherný listopad!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Nový příval endorfinů bude kolovat ve vašich žilách. Již od začátku listopadu budete mít pocit znovuzrození. Do vašeho života totiž konečně přijde láska, která vašemu nudnému roku dá naprosto nový rozměr. Kdy se můžete těšit na amorův šíp? Dozvíte se v naší fotogaleriii!

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou pořádní labužníci a svou lásku k jídlu budou chtít v listopadu trochu posunout. Nový měsíc vás nakopne pořádnou energií a vy se přihlásíte na kurz vaření. Sice vám to ze začátku moc nepůjde, ale to se změní! V jaký den bude nejlepší začít? Vaše spřízněné dny na kulinářství najdete v galerii pod svým znamením.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Pro Blížence nemají hvězdy jako snad pro jediné znamení zvěrokruhu zrovna přívětivé zprávy. Po dlouhé době vám končí období klidu, které vystřídá pořádný stres. Všechno se vám otřese v základech. V hlavě totiž už budete mít blížící se Vánoce a s nimi spojené finance. V jaký týden nakoupíte nejlevněji? Hvězdy vám to poradí v galerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Listopad vám přinese pořádnou dávku pozitivní energie. Již od 10. listopadu se můžete těšit na to, že váš život bude zalitý sluncem. Budete jako kvetoucí strom, protože se vám bude dařit hlavně v oblasti financí. Hvězdy vás nabádají, abyste investovali. Kdy tento krok učinit? Více se dozvíte v naší galerii!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lva čekají náročné časy. Listopad bude chtít pořádnou dávku trpělivosti, ale nemusíte se obávat. Vaše píle a snažení vám na konci měsíce přinesou zasloužené ovoce. Bude se to týkat hlavně vaší rodiny. Vyrazíte koncem měsíce na dovču? To si přečtete pod svým znamením ve fotogalerii!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny v listopadu konečně dostanou odpovědi na všechny otázky, kterými se zaobíraly celý rok. Nejspíš vám tyto informace přijdou skrze sny, takže se snažte hodně odpočívat a kvalitně spát. O jakém víkendu můžete dostat potěšující zprávu se dozvíte v galerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Listopad prověří vaši trpělivost. Nejenže vám v posledních měsících hodně zachutnal alkohol a lahodné červené víno, ale v listopadu přijdete na chuť dokonce i opojnému dýmu. Hodně času budete trávit v hospodách a barech. V jakém dni byste se měli raději cigaretám vyhnout, aby vám nebylo špatně? Hvězdy vám poradí v galerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír by si mohl na konci listopadu konečně splnit své sny. Nezapomeňte na to, že důležité je, že to chcete vy, ne okolí. Dejte si pozor, abyste se nenechali ovlivnit ostatními. Jaký den bude ten pravý pro splnění snu? Zjistíte v galerii!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci se v listopadu posunou dál na cestě ve svém životním růstu. Na začátku měsíce sice budete mít velké pochyby, ale nakonec změny neodsunete. Přijde vám pomoc k rozhodnutí a nakonec uvidíte věci, které dělaly velké problémy, nezaujatě. Kdy přijde tento zlom? To všechno si přečtete v galerii níže!

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.)

Kozoroh má před sebou výtečné vyhlídky, které mu slibuje horoskop. Hvězdy vás totiž nabádají, abyste prokoukli člověka, který je ve vašem okolí a škodí vám. V polovině měsíce tohoto nepřítele prokouknete a konečně mu řeknete, co si o něm myslíte. Tato zátěž vám nakonec přinese krásné osvobození. Bude to vaše blízká kamarádka, nebo soused? Konstelace hvězd ve fotogalerii vám napoví, na koho si dát pozor.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáře čeká opravdu skvělý měsíc plný radosti. Po velké karmické zátěži, které se v říjnu konečně zbavili, se jim splní jejich tajné sny. Do vašeho života přijde člověk, který vám zamává s životem. Změna se bude týkat nejen financí, ale také lásky. Kde tuto osobu potkáte vám řeknou hvězdy ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V nadcházejícím karmickém listopadu vás čeká rozhodnutí v oblasti bydlení. Přestěhujete se, nebo se změna bude týkat rekonstrukce bytu? To se dozvíte v naší galerii! Každopádně si konečně budete užívat života plnými doušky, což vám nabídne nové prostředí.

Související články

Další články