Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ LISTOPADOVÝ HOROSKOP: Na Lvy čeká měsíc hrůzy a Ryby si budou plnit sny!

Víte, co na vás chystá měsíc listopad?
Zdroj: Astrohled
Vlády se ujímá listopad, a tak je na čase podívat se hvězdám na zoubek. Zajímá vás, co vás v předvánočním měsíci čeká a nemine? Spoléháte na štěstí, bohatství a zdraví? Pak si to nechte ještě potvrdit od hvězd, které se tento měsíc postavily do zvláštních konstelací.

BERAN

Kreativita, asi tak by se pro vás dal charakterizovat listopad. Nebojte se tedy spoléhat na svou intuici a buďte kreativní, budete se díky tomu cítit naprosto úžasně!

BÝK

Pro Býky nebude nic zábavnějšího než vzdělávání. V listopadu se tedy nadchnete pro učení se něčeho nového, nebo doplnění si zajímavé látky. Stanou se z vás takoví malí myslitelé a bude už jen na vás, kdy vás to zase přejde.

BLÍŽENCI

Listopad by pro vás mohl být měsícem usmíření, a to jak se sebou samými, tak i s ostatními. Jestli vás tedy nějaké události už dlouho trápí, je nejvyšší čas vyřešit je! Nebojte se odpustit, posune vás to dál.

RAK

Víte, co je pro raky na prvním místě? Ano, správně, jsou to peníze. A o ty v listopadu budete mít větší strach než obvykle. Nalaďte se tedy na pohodovou vlnu a nebuďte ve stresu z každého výdaje. Peníze se vám v pravou chvíli navrátí.

LEV

Listopad pro vás rozhodně nebude měsícem klidu a lásky. Čekají na vás dost složité situace a zatěžkávací zkoušky, se kterými si ovšem nakonec levou zadní poradíte. Berte to tak, že právě negativní zkušenosti vás ve skutečnosti posilují.

PANNA

Rozchody, slzy a stres, bohužel takové situace na vás čekají v listopadu. Není úplně jasné, zda tyhle události budou nakonec tak tragické, ovšem budete se jim muset postavit čelem a posunout se dál.

VÁHY

Listopad se ponese ve znamení rodiny, to znamená, že se můžete dozvědět o miminku na cestě, o tom, že se stanete babičkou, či jiná příjemná překvápka. Rozhodně ovšem v listopadu strávíte s rodinou více času než obvykle.

ŠTÍR

Štíři právě v listopadu mají svou vládu, a tak je jasné, že jde o jejich měsíc, který si opravdu užijí. Nebojte se ničeho, listopad je pro vás jako stvořený k plnění si vlastních snů i těžkých úkolů.

STŘELEC

Buďte ostražití, protože listopadová konstelace vám předpovídá nějakou finanční tragédii. Dávejte si prosím pozor na to, co podepisujete, kolik vám vrací paní u pokladny nebo jestli veškeré bankovní transakce proběhly v pořádku.

KOZOROH

Pro vás se tento měsíc nestane nijak zvláštní. Váš život pojede dál v zajetých kolejích a rozhodně nečekejte, že by se v nejbližší době něco měnilo. Na vás se štěstí usměje až na jaře, ovšem počkat se vyplatí.

VODNÁŘ

Listopad se pro vás stane měsícem romantiky a lásky. Po dost těžkých chvílích na vás konečně čeká čas oddechu a romantických zážitků s partnerem. Starosti najednou jako když odplynou a vy se budete cítit tak bezstarostně.

RYBY

Konečně je tu ta správná konstelace pro to, abyste si mohli splnit i ty nejtajnější sny. Chcete se naučit francouzsky? Začněte! Chcete si vyrazit do zahraničí? Tak jeďte! Právě v listopadu si užívejte všeho plnými doušky.

Související články

Další články