Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VELKÝ LISTOPADOVÝ HOROSKOP: Berani ohromí ve vztahu, Raky čekají výčitky

VELKÝ LISTOPADOVÝ HOROSKOP: Berani ohromí ve vztahu, Raky čekají výčitky
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
HOROSKOP NA LISTOPAD
Pod vlivem Štíra v nás listopad probudí tajemné, ale i pomstychtivé chování. To, jak se zachováme k ostatním, nám nebude zapomenuto. Čeká nás mnoho intenzivních zážitků, ale i klamů. Vlivem zkracujících se dní přijde i únava. Co čeká jednotlivá znamení? Jak se zachová Býk? A jaké maléry bude řešit Panna? To se dozvíte v našem VELKÉM LISTOPADOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, v lásce záříte jako hvězdička, potencionální milenci jsou z vás paf. Ale jak to budete zvládat na poli pracovním? Se svými kolegy se chcete sblížit. Jisté napětí je ale znát, a tak to nedopadne podle vašeho očekávání. I když se snažíte, máte pocit, že se nemůžete pohnout z místa. A co se stane v kruhu rodinném? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, i přesto, že se snažíte prosadit, nedaří se vám to. Vlivem špatného pochopení situace vám hrozí hádky a spory v práci. Spoustu energie věnujete něčemu, co představuje potenciální nebezpečí. A jak na tom budete se zdravím? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, listopad vás sice utlumí v lásce, ale v práci máte možnost dosáhnout úspěchu. Jedete až do vyčerpání sil, ale zlepšení a pozitivní výsledky vám dodávají spoustu energie. S nedostatkem peněz si neděláte těžkou hlavu. Co se stane a kam se dostanete v kruhu rodinném? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v lásce i ve financích to budete mít náročné. Utrácíte bez rozmyslu a výčitky z rozhazování jsou na místě. Rozhodně nezatěžujte váš rodinný rozpočet tím, že si budete půjčovat. V práci se odmítáte podílet na společných úkolech. Jak bude reagovat váš nadřízený? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto měsíci berete veškerou iniciativu do svých rukou. Jsou před vámi krásné zážitky. Ale? Váš nadřízený na vás vlivem svých kolísavých nálad prská a vy tak začnete vystrkovat drápky. Později si ale promluvíte a vše bude zalité sluncem. A co vaše zdraví? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto měsíci jste aktivní, ale dožene vás únava. Doma jste ve stresu a hádáte se kvůli hloupostem. V práci se pak snažíte dohánět, co se dá, samozřejmě z posledních sil. Komunikace v práci není tak bezproblémová, jak si myslíte. Kdo se snaží vás podrazit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, svou energií plýtváte ve vztazích, ale v práci se zrovna nepředřete. Chodíte od ničeho k ničemu a kolegové vám to jen tak neodpustí. Musí totiž makat za vás. Se zdravím jste na tom dobře, ale dávejte si pozor, abyste ho do budoucna vážně neohrozili. Jak zareagujete na rodinné přestřelky? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, protože držíte své emoce na uzdě, může být atmosféra kolem vás vypjatá. Snadno se k vám dostane někdo, kdo vám bude chtít škodit. Naopak si děláte vrásky kvůli něčemu, co stejně neovlivníte. Co nestíháte? A jak na tom budete v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, kvůli vašemu přestřelenému jednání zůstává váš kolega uražený. Udělejte první krok, který přinese příznivou změnu. Rozhodně se v tomto období nedohadujte zbytečně se šéfem. Jak to budete mít se zdravím? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, i přesto, že vám chce někdo překazit váš vztah, tak své trápení nepřenášíte do práce a snažíte se makat na plný plyn. Mezi spolupracovníky nikoho nešetříte, a tak i oni se mohou pokusit vám způsobit komplikace. Jak na tom budete s financemi? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v listopadu vám to padá na hlavu. Stresujete se doma i v práci. Zkuste se hodit do klidu a nedělejte to, co vám přináší přítěž. Koncem měsíce se na vás usměje štěstí. A co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v partnerském vztahu se držíte stereotypu, ale v práci usilujete o novou pozici poněkud zbrklým způsobem. Zvažte své jednání, tropíte kolem sebe spoušť. Co se týká financí, jste vcelku podrážděni. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy