Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Velký letní horoskop: Ryby čeká romance, Střelce obrovská změna

Ilustrační obrázek
Zdroj: unsplash.com
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
letní horoskop

Chladivé počasí je snad konečně zažehnáno a přichází léto! Volné, nespoutané, pohodové i náročné. Jaké budou právě ty vaše letní měsíce v roce 2021? Pojďte se podívat, co si hvězdy přichystaly právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V létě zažijete mnoho dobrodružství! A to nejen návštěvou míst, kde jste nikdy předtím nebyli, ale především v pracovní oblasti. Pokud již dlouho usilujete o změnu a stabilitu, zejména v první části léta se vám to podaří. V srpnu byste měli řešit především změnu bydlení. Pokud již chcete dlouho koupit nemovitost, hvězdy jsou vám opravdu nakloněny. V galerii najdete váš letní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, těšte se na dokonalou letní romanci! Pokud se už dlouho poohlížíte po někom, kdo by do vašeho života přinesl trochu světla, v červenci buďte připravené. Užívejte si každý moment. V rodině budete muset prokázat velkou míru kompromisu pro bezkonfliktní léto. V srpnu si dejte naopak pozor na pracovní oblast, kde budete trochu tápat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V létě se na vás snese velká kritika. Někdo už se zkrátka nebude chtít dívat na to, jak si ničíte zcela vědomě život. Vaše rozhodnutí z poslední doby nebyla příliš šťastná a projeví se právě v červenci. V srpnu vás naopak čeká oáza klidu a pravá letní pohoda. Připravte se na večerní randíčka, opalování u vody i drinky za západu Slunce. V galerii najdete, čeho se v létě vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Neshody v partnerském vztahu se v létě ještě více prohloubí. Dokonce natolik, že budete řešit jeho úplný konec. Nepřidají tomu ani večírky s přáteli dlouho do noci, kdy se doma příliš neohřejete. Ujasněte si priority a zejména v srpnu se soustřeďte na to, co ve svém životě opravdu chcete. V galerii najdete, co vás v létě opravdu potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V létě z vás bude dokonalý anarchista. Veškeré restrikce vás budou dohánět k šílenství a vybízet k jejich porušení. Dejte si však pozor, aby to zejména v první části léta neznamenalo potyčky s úřady. V srpnu se soustřeďte na pracovní věci, byť vám myšlenky budou utíkat k dobrému drinku na pláži. Budete však dokončovat projekt, který si zaslouží vaši péči. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

U vás bude léto primárně o práci. Dokonce někteří z vás by mohli svou práci změnit nebo již začátkem léta nastoupit do nové. Proto si volna příliš neužijete, o to šťastnější a pohodovější však budete mít následující podzim. Buďte vstřícní a chápaví k lidem kolem sebe. V srpnu budete svědkem mnoha konfliktů, které máte šanci urovnat a být za hrdinu. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V první části léta vás budou zejména ovlivňovat emoce ostatních. Pokud se na vás někdo jen křivě podívá, okamžitě budete nesví. Nemůžete se však pořád spoléhat na ostatní, pracujte zejména s tím, co si o sobě myslíte vy sami. V srpnu se vám to bude hodit. Budete totiž čelit velké výzvě, kterou zvládnete jen ve chvíli, pokud si budete opravdu věřit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Myslíte si, že v životě nepotřebujete lásku? Ve skutečnosti po ní vaše srdce opravdu touží. V červenci by se mohl objevit někdo, kdo vám otevře oči a navede vás zpět na cestu, po které už dávno máte jít. V srpnu si dejte pozor v pracovních vztazích. Kolega, který vám závidí vaše pracovní úspěchy, by na vás mohl chystat podraz. Mějte oči otevřené. V galerii najdete, co vám v létě udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V létě budete překvapivě líní, což u vás nebývá zvykem. Uplynulé měsíce vám však daly zabrat, proto budete nabírat ztracenou energii. V červenci se vyvarujte partnerských konfliktů a raději naplánujte společnou dovolenou, klidně na pár dní ve stanu. V srpnu pak v rodině zavládne pohoda a klid. Těšte se tak na letní grilování i opalovačky u vody. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Během léta se vyvarujte lží a podrazů. Vesmír je plně napojen na vaše přání a tužby, nedosáhnete je však tím, že komukoliv uškodíte. V červenci se soustřeďte hlavně na svoje pracovní aktivity, ve kterých máte velkou šanci na úspěch. Na konci léta vám však mohou docházet síly, proto neváhejte vyrazit na dovolenou a pořádně si odpočinout. V galerii najdete, čeho se v létě vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pro vás bude toto léto znamenat obrovskou změnu. Zdá se, že se během něj budete muset rozhodnout, jak svůj život žít dál. Červenec bude hlavně o práci, budete řešit primárně svou finanční situaci. V srpnu byste se pak mohli těšit na dovolenou a zasloužený odpočinek. Čerpejte energii a uvidíte, že podzim bude stát za to. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Léto bude o něco jinačí, než jaké jste si ho představovali. V červenci budete čelit mnoha konfliktům, které pro vás budou vytrhnutím z představ o perfektním létu. Nutno však říct, že budete po většinu času jejich strůjcem. V srpnu by se mohlo vše uklidnit a zejména v partnerském vztahu očekávejte velkou romantiku. V galerii najdete, co by vás v létě mohlo potrápit.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy