Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký letní horoskop lásky: Vodnáře čeká žádost o ruku, Kozorohové budou flirtovat

horoskop lásky, láska, pár, žena, muž
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
letní horoskop

Toužíte zažít nečekanou letní lásku? Nebo hledáte partnera na celý život? Podívejte se, jak to bude s jednotlivými znameními zvěrokruhu právě v létě 2022. Už se těšíte na horoucí polibky na opuštěné louce nebo vášnivou dovolenou? Najděte, co čeká právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V létě čeká konečně některé z vás žádost o ruku! Musíte ale přestat tolik tlačit a nechat váš vztah volně plynout. Hádkám se nevyhnete, ale nebude to nic významného. Naslouchejte svému partnerovi, rád vám ukáže, co ho teď trápí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše žárlivost už bude jen na obtíž. Zkuste se zamyslet nad tím, co je skutečně důvodem vašeho chování. Skoro to totiž vypadá, že máte především problémy s důvěrou, které s partnerem nijak nesouvisejí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud vyrazíte v létě se svým protějškem k moři, nezapomeňte si s sebou přibalit dobrou knihu či sluchátka. Budete čelit několika neshodám, které si vyžádají, abyste strávili pár chvil samotě. Na konci srpna už zase bude lépe. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zavřete dveře za minulostí a vyrazte štěstíčku trochu naproti. Jedině tak zjistíte, jestli vztah, do kterého teď investujete cenné chvíle, je tím pravým, nebo nikoli. Budete mít čas ho pořádně otestovat! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V létě si ponechte prostor na nějaký ten flirt i úlet na jednu noc. Pokud jste ale zadaní, vypadá to, že byste se mohli sbalit na pár týdnů do zahraničí a odpočinout si. Promarníte příležitost, když to partner celé naplánuje? V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V lásce narazíte na soka, který rozhodně nebude brát ohledy na vaše štěstí. Chraňte si váš vztah a nedovolte, aby vám někdo narušoval pouto, které je mezi vámi. Máte výjimečnou lásku, pečujte o ni. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je čas na odpočinek s těmi, které máte rádi. Nepracujte teď po dovolených a věnujte se své rodině s plným vědomím. Jedině společně strávený kvalitní čas vám ukáže, co můžete na vztahu změnit a kde jsou nedostatky. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdy na něco čekáte tak dlouho, že když to přijde, už to pro vás není priorita. Je velmi těžké pak hledat, co vám dá v létě smysl života. Budete však řešit i ty věci, u kterých bude partner. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Plňte své povinnosti, ale zároveň nezapomínejte na zábavu! Užijte si léto po svém. Takové, na které budete ještě dlouho po jeho skončení vzpomínat. Hádky s partnerem konečně ustanou. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Partner bude překvapený, kolik toho doma zvládáte. Najednou začne pomáhat sám od sebe, před ostatními se ale bude stydět. Na konci léta konečně najdete takový balanc, aby vám oběma bylo znovu dobře. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Léto je pro vás velká příležitost, jak konečně posunout svůj vztah na novou úroveň a říct si, že je to mezi vámi na celý život. Nezadaní si užijí mnoho žhavých chvil v přírodě pod hvězdami a širým nebem! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Léto bude plné flirtu, poznávání a zkoušení nových věcí. Zejména nezadaní pocítí touhu v létě trochu divočit a zažít vše, na co do teď neměli čas. Ukáže se ale, že vám chybí láska a vřelý cit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy