Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Velký letní horoskop lásky: Lvi si užijí nezávazné radovánky, Beranům pšenka nepokvete

Zamilovaný pár při západu slunce.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP LÁSKY

„Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat,“ pronesl Jára Cimrman a my to nyní pociťujeme na vlastní kůži. Řeč je o letní zamilovanosti, která na nás chtě nechtě v toto období útočí ze všech stran. Jaké znamení se jí s radostí poddá a jaké bude vzdorovat? Hvězdy mají jasno a vy se na to pojďte podívat do našeho velkého letního horoskopu lásky!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Není to ani tak dávno, co jste si ani za boha neuměli představit, že byste se museli přizpůsobovat potřebám někoho jiného. Nyní to již tak jasně nevidíte, a naopak začínáte mít pocit, že udělat někomu radost drobným ústupkem pro vás může být docela dost výhodné, jelikož si pak mnohem snadněji prosadíte, co sami chcete. Léto s vámi zkrátka dělá zázraky, tak si jej užijte!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Flirtování nepatří mezi vaše nejsilnější stránky. Přesto zkuste v létě vylézt ze své ulity a trochu se odvázat. Však on vás nikdo neukousne. Pokud vám někdo v poslední době zlomil srdce, je jasné, že chcete být obezřetní, ale naopak, pro vás to platí dvojnásob. Nebojte se ani menší změny stylu, pokud na to máte chuť. Jak se říká, nové vlasy, nová láska a sejde z očí, sejde z mysli.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vášnivým Beranům toto léto kupodivu pšenka moc nepokvete. Nebo alespoň ne s takovou lehkostí, na kterou jsou zvyklí. Pokud budou chtít u někoho zabodovat, je možné, že se u toho opravdu zapotí, navíc ještě s nejasným výsledkem. Pokud jsou ve vztahu, měli by si dát pozor na to, zda jsou ke svému protějšku tak pozorní, jak si zasluhuje. Pokud tedy chtějí zadaní i zůstat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V létě se naplno projeví vaše láskyplná povaha. Pro ostatní byste se rozkrájeli, nesmíte však zapomínat ani na sebe. Pokud jste zadaní, nebojte se říct si, co by udělalo radost vám, vaše láska to určitě ocení a mileráda splní. Nezadaní Býci budou vysílat jasné signály, že jsou odhodláni milovat. Měli by si tedy rozhodně dát pozor na to, aby nepřivábili také nějakou škodnou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blížencům půjde tohle léto především o hledání stability, ne přímo v lásce, ale hlavně v životě. Správný partner by jim v tom však mohl výrazně pomoci a usnadnit práci, díky čemuž se poté budou moci zaměřit i na tu lásku. Pokud nikoho takového vedle sebe zrovna nemáte, nezoufejte, hvězdy říkají, že na konci léta již situace nebude stejná.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ani vás nenechá léto chladnými a rozhodně nebudete chtít zůstat sami. A kde se nejlépe seznámit? Vyražte k vodě, do parku, do baru… Zkrátka tam, kde jsou lidi, a nová známost na sebe nenechá dlouho čekat. Pokud již zadaní jste, budete mít tendenci svou lásku zahrnout záplavou citů, což je dobré, jen pozor, abyste svůj protějšek nevyděsili, zvláště, pokud je váš vztah v zárodku.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Sebevědomí Lvi nestojí obyčejně v koutě a toto léto tomu nemá být proč jinak. Teplé měsíce slibují hromadu milostných dobrodružství a nezávazných radovánek. Pokud však budete chtít něco vážného, budete se muset naopak opravdu snažit. Stejně tak zadaní Lvi budou muset prokázat odhodlání si svůj vztah udržet. Na druhou stanu, pokud by to mělo být takové trápení, stojí to vůbec za to?

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zamilovaná nálada vás přepadne ani nebudete vědět jak. Nebojte se jí poddat. Letní lásky, výlety, dovolené... To vše je tu jen od toho. Pokud zrovna nemáte s kým tyto radovánky sdílet, nebojte se vyrazit někam sami. Velice pravděpodobně nebudete v podobné situaci jediní a zvyšujete si tak šanci na někoho narazit. Tak hurá do toho a půl je hotovo!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pro nerozhodné Váhy bude toto léto o velkém přemáhání, jelikož mnoho situací bude vyžadovat, aby udělaly poměrně zbrklý razantní první krok. Vypadá to, že kolem vás krouží více potenciálních zájemců o milostný vztah a vy nemáte moc dlouhou dobu na rozmýšlení, který je ten pravý a kterému dát vale. Pokud je necháte v nejistotě příliš dlouho, mohli byste nakonec přijít o všechny.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V létě budete mít problémy udržet svoji vášnivou povahu na uzdě. Nemáte ale proč se krotit. Naopak. Kdy dát citům průchod než teď? Ačkoli to kolem vás, co se milostných vztahů týče, možná momentálně nevypadá úplně růžově, nebojte se. I na vás láska číhá, když ji něčím nevylekáte, na konci léta rozhodně sami nebudete. Zadaní Štíři prožijí léto ve víru vášně. Dovolené, výlety. Tohle léto bude vaše.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům nedělá problém se okamžitě zamilovat a ještě rychleji odmilovat. A toto léto bude přesně v tomto stylu. Pokud budete mít zájem, čeká vás množství dobrodružných románků. Pokud však budete chtít něco vážnějšího a aby vás potenciální protějšky vážně brali, budete muset trochu zpomalit a ukázat, že jste také schopni trávení času sami ve dvou a nemusíte vymetat každý večírek.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ačkoli bývají Kozorozi od přírody přísní a tvrdí, tohle léto se budou vznášet na růžovém obláčku lásky. Cítit ji budou všude kolem sebe a to ať již budou sami zadaní, či nikoli. Pokud se vás rozhodnou „sbalit“, připravte se, že jen tak neuniknete. Když se spojí romantický šarm s jejich logickou povahou a výřečností, je okolí prakticky bezbranné.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop na červen ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy