Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Velký letní horoskop lásky: Blíženci budou chtít hřešit, Lvi budou zářit a svádět

Objímající se muži.
Zdroj: Pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP LÁSKY

Letní čas láká k letním radovánkám a láskám. Někdo si je užívá, někdo má raději domácí pohodu. Ať tak či tak, léto s námi zamává, ale přesto dodá energii do života. Co pro vás na toto období připravily hvězdy, to se dozvíte v našem letním horoskopu lásky.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Po bouřlivém jaru toužíte po odpočinku víc než po čemkoli jiném. Plánovaná dovolená je pro vás momentálně tím nejsvětlejším bodem života. Ale pozor, ani na ní to nemusí být jen věcí odpočinku. Pozor si dejte především na sexy animátory. Anebo se nechte svést, to je vlastně na vás. Jen abyste pak nelitovali, především pokud na vás někdo doma už čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nezapomínejte v létě na slušné vychování a nevrhejte se do náruče prvnímu elegánovi či štramandě, které potkáte a mile se na vás usmějí. Nic není zadarmo a i takové malé poblouznění by vás mohlo stát mnoho. Pozor si dejte také, pokud již nějaký vztah máte. Venku je sice hezky, ale nad vámi se mohou začít smrákat mračna. Jestli chcete s partnerem něco řešit, držte emoce na uzdě.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

I když se vám to tak možná nezdá, i vy potřebujete od svého partnera občas klid. Přílišná intimita může někdy i škodit a je dobré si dávat prostor, abyste se navzájem nedusili. Zkuste si někam vyrazit se svými přáteli a svůj protějšek vyšlete zase s jeho. Nebo ho jen vyšlete pryč a udělejte si domácí pohodu sami se sebou. Svobodní Berani pocítí touhu po volnosti, takže se do ničeho nepohrnou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ujasněte si, co v životě vlastně chcete. Léto vám na to dá optimální podmínky. Pokud chcete nějakou změnu týkající se vztahu, jděte do ní. Přetrvávat v nefungujícím svazku nikam nevede a k ničemu vám to nepomůže. Single Býci zatouží po doteku a bude jim téměř jedno od koho. Pozor na to především na dovolené, abyste nepřišli do maléru. Domů si malý dárek přivézt nechcete.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud se vám zdá, že se vám láska nějak vyhýbá, nejspíš tomu tak bude. To však neznamená, že s tím nemůžete nic dělat. Pozitivní myšlení je základ. Zadaní Blíženci možná pocítí touhu trochu se odvázat a zahřešit. Ujasněte si v takovém případě, co vás k tomu vede a jestli je váš vztah opravdu tak naplňující, jak byste chtěli. Možná vám dojde, že ano, a podobné myšlenky vás opustí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nenechte se v létě vykolejit myšlenkami na to, že vás nikdo nemá rád. Není to pravda. Zadaní Raci se však budou muset svému protějšku trochu ukázat. Jinak nemohou čekat, že jim ten druhý lásku předloží na stříbrném podnose. Single Raci by zase měli vyrazit hledat lásku do ulic. Hvězdy jsou nakloněny šťastným náhodám, a tak sledujte, na koho narazíte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Slunce bude mít v létě konkurenci. Kromě něj budete zářit také vy a vaše okolí to pocítí. Svobodní Lvi budou lvy salónů a dostanou, na koho ukáží. Lvi ve spokojeném vztahu budou muset čelit menšímu problému, který se vynoří jako blesk z čistého nebe. Pokud jste však opravdu tak spokojení, jak si myslíte, s klidem to překonáte. Pokud ve vztahu tápete již delší dobu, možná nadejde čas radikálního kroku.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Spořádané Panny dostanou v létě chuť si trochu zařádit a zapomenout na pravidla, která jindy tak rády dodržují. Pokud nejste zadaní, s klidem se tomu oddejte a užijte si nějakou divokou letní lásku. Pokud však zadaní jste, pamatujte na to, že nějaké hranice je třeba držet. V každém případě si však léto pořádně užijete a uděláte zážitky, které jen tak nezapomenete.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Léto bude pro nezadané Váhy obdobím seznamování a zkoušení všeho možného. Je možné, že zatoužíte po nezávazném vztahu, o kterém budete vědět, že ho s podzimem ukončíte. Zadané Váhy budou řešit lehkou krizi, během které si budou říkat: "Opravdu mi ten druhý stojí za tolik námahy?" To je otázka, na kterou si musíte odpovědět sami, nikdo jiný to za vás neudělá.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nevymýšlejte v létě zbytečné nároky na váš protějšek. Tedy pokud nějaký máte. Mohli byste o něj přijít, neboť jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Single Štíři budou mít v tomto výhodu. Ze zájemců si budou moci vybírat. Energie, kterou sršíte, bude lidi přitahovat jako magnet a vy se budete cítit jako páni tvorstva. Jen pozor, aby vám vaše ego nestouplo až příliš. To nemá nikdo rád.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ani v létě nezapomínejte na své závazky k jiným lidem. Zadaní Střelci si možná nepřijdou tak zadaní, jak si myslí ten druhý v jejich vztahu. Raději si to s ním ujasněte, ať nespláčete nad výdělkem. Svobodní Střelci se mohou těšit na pár letních lásek, ze kterých jim zbudou hezké vzpomínky a možná přátelství. Že navážete vážný vztah, to však v létě nečekejte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zadaní Kozorohové budou mít v létě možnost upevnit svůj vztah. Žádost o ruku, dítě, společné zvířátko? Je možné, že k něčemu takovému dospějete. Single Kozorohové mají zase velkou šanci poznat někoho, kdo jim změní život, a to v pozitivním smyslu. Nemůžete na tu osobu však čekat doma. Tam vás nenajde. Nebojte se vyrazit sami na výlet, koupaliště či do plážového baru a mějte oči na stopkách.

A kde hledat lásku, pokud zrovna hledáte? To se dozvíte v galerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš horoskop na rok 2024 ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy