Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Velký krok po Výměně manželek: Martina a Michal uspořádali pohádkovou svatbu

Velký krok po Výměně manželek: Martina a Michal uspořádali pohádkovou svatbu
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
foto uvnitř
Ve středeční Výměně manželek se diváci seznámili s Jarčou (23), Mírou (25) a jejich dětmi Nikolou (6) a Mirečkem (3). Na druhé straně stála Martina (30) s tehdy ještě přítelem Michalem (30) a malou dcerkou Lolou. Martina a Michal si původně za peníze z pořadu chtěli pořídit novou kuchyň, díky natáčení ale měli jasno a rozhodli se, že se za ně raději vezmou. A jejich svatba byla skutečně krásná.

Na konci Výměny manželek došlo u obou párů k dramatickým změnám. Zatímco Míra se s neschopnou Jarčou rozvedl, Michal a Martina se rozhodli, že uspořádají veselku. Míra se po rozvodu k Jarče sice vrátil, nicméně mnohem krásnější chvíle prožívá druhý pár, který si na konci letošního června řekl své ano.

"Jsme svoji a šťastní. Svatební cesta zatím nebyla, tu plánujeme po Novém roce. Chceme nějakou exotiku, až tady bude pořádná zima, vyrazíme někam do tepla," uvedli novomanželé po Výměně. Zatímco Martina si neměla v náhradní domácnosti s Mírou na co stěžovat, Michal si díky deseti dnům stráveným s Jarčou uvědomil, jaký poklad ve své partnerce má. Jarča totiž dle jeho slov nic neuměla.

Při pohledu na snímky je jasné, že letní veselka Martiny a Michala se skutečně povedla. Pár nyní žije spokojeným manželským životem a těší se už jen na vysněnou svatební cestu do exotických krajin. Na fotky ze svatby se podívejte v galerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy