Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Velký krok po proměně: O 10 let mladší Michal požádal Alenu podruhé o ruku

Velký krok po proměně: O 10 let mladší Michal požádal Alenu podruhé o ruku
Zdroj: TV Nova
dojemné
Proměna manželů Aleny a Michala z malé moravské vesničky, kteří kvůli péči o jiné neměli čas, a možná ani chuť, starat se sami o sebe, dopadla na výbornou. Oba skutečně omládli možná i o více než 10 let a vrátila se jim chuť do života. Michal navíc na konci pořadu požádal Alenu podruhé o ruku, tedy o obnovení manželského svazku.

Jedineční, dobrosrdeční, obdivuhodní a inspirativní - těmito slovy se dají popsat Alena a Michal z premiérové epizody pořadu O 10 let mladší. „Když naše dvě děti začaly dospívat a být samostatné, přemýšleli jsme, že bychom rádi měli ještě miminko. Přemýšleli jsme o různých variantách a nakonec jsme si řekli, že bychom ještě mohli pomoci nějakému prckovi pěstounskou péčí,“ svěřili na začátku pořadu.

V době natáčení bylo oběma 47 let, vypadali však na mnohem víc a to si také vyslechli od lidí, kteří jejich původní vzhled hodnotili. Péče o děti jim příliš prostoru na péči o je samotné nedávala. Změnit se chtěli právě kvůli dcerce Vanesse, které se ujali, když jí byly pouhé dva měsíce.

Ačkoliv je mezi manželi i po pětadvaceti letech manželství veliké pouto, Alena si přála, aby nejen oba omládli, ale aby se do ní manžel znovu zamiloval. A to se skutečně podařilo. Když se totiž po proměně setkali a pohlédli si jako noví lidé znovu do očí, Michal poklekl a požádal ji podruhé o ruku, čímž chtěl znovu zpečetit jejich manželský svazek. Alena samozřejmě řekla ano. Na jejich proměny se podívejte v galerii.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy