Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Velký konec v Like House! Agáta Hanychová opustila vilu, důvod vás překvapí

Agáta Hanychová v Like House.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
Like House

Diváky reality show Like House čeká pořádný šok. Agáta Hanychová (36) odešla z vily, ale na pořadu bude stále pracovat. „Už teď můžu říct, že pobyt ve vile byl pro mě zajímavou zkušeností. Šla jsem tam plná předsudků, ale šeredně jsem se spletla,” nechala se slyšet. 

Influencerka Agáta Hanychová opustila ve středu večer vilu Like House. Vše bylo od začátku naplánované, ale slíbila jsem, že pro influencery a diváky to bude překvapení. Důvodem bylo, aby skutečnost, že vilu opustím po osmi dnech, neovlivnila ostatní soutěžící v přístupu ke mně,” prozradila Hanychová.

Na pořadu bude i nadále spolupracovat formou komentářů v Like House Night Show. Do vily prý zpočátku šla plná předsudků typu: „Cože, tohle mají být vzory pro naše děti?”, ale podle svých slov se velmi spletla. „Ve vile se sešla skutečně pestrá směsice osobností,” prozradila.

Na odchodu se domluvili už dřív

K jejímu odchodu se vyjádřila také televize Prima: „Na jejím odchodu jsme se domluvili už před začátkem show. Její odchod uvidí diváci v Like House další středu.” Hanychová nakonec všem ostatním soutěžícím ve vile Like House popřála hodně štěstí a pevné nervy. „Budou to potřebovat,” dodala.

Související články

Další články