Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velký incident na filmovém festivalu! Koho nechal Bartoška ochrankou vyvést?

Scéna z amerického filmu? Kdepak, to jsou naše Vary!
Zdroj: twitter.com/Dalibor Balšínek
Jako každoročně i letos se v Karlových Varech začínají dít velké věci. Po odeznění pozlátka z červeného koberce, zahajovacím ceremoniálu a dvou dnech, kdy se všichni snaží chovat distingovaně, se popouští uzda všem rebelům a buřičům a první skandálek už je tady. Nebo není?

Už před začátkem filmového festivalu jsme vám připomněli nejznámější skandály, které se na MFF v posledních letech děly. Předloni si pro sebe ukradla celý festival Ornella, tehdy ještě Štiková, která přišla s tím, že čeká s Josefem Koktou, toho času manželem Gábiny Partyšové, dítě. Loni se pro změnu rozešli Leoš Mareš a Petra Faltýnová, což způsobilo poprask, protože tehdy to ještě někoho zajímalo. Dnes jsou jejich rozchody a shody tak na mávnutí ruky.

Letos byl zatím poměrně klid. Ten ale rozvířil na svém Twitteru Dalibor Balšínek, který zveřejnil fotografii Tondy Blaníka ze známého pořadu Kancelář Blaník, kterak je vyváděn ochrankou za přísného dozoru Jiřího Bartošky z pověstného hotelu Pupp.

eXtra.cz se rozhodlo zjistit, co za tím stojí, a kontaktovalo tvůrce pořadu s žádostí o vyjádření.

„V současnou chvíli se nebudeme zatím k ničemu vyjadřovat,“ zněla jasná odpověď, která bohužel zavání tím, že se jednalo jen o nahranou scénku

Zda je náš odhad správný, to si ale budeme muset počkat.

Související články

Další články