Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP SEXU: Na tohle se můžete v milostném životě těšit!

Zdroj: archiv
Blíží se jaro a brzy začne všechno v našem okolí rozkvétat. Nebudou to jenom rostliny, ale i naše vztahy. Na co se můžete v následujících týdnech těšit v milostném životě? Hvězdy vám napoví!

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

V sexuálním životě budete mít přebytek energie a váš protějšek bude mít co dělat, aby s vámi udržel krok! Vaše vášeň bude nezkrotná, takže se nemůžete divit, že partner bude z vašeho milostného tempa trochu utahaný.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

V tomto období hodně přemýšlíte nad tím, kdo je pro vás ten pravý životní partner a jaký by měl být. Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, budete trochu pochybovat, jestli jste se s výběrem náhodou nespletli. Rozptýlit pochybnosti vám pomůže komunikace.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

V lásce budete trpěliví a decentní, budete mít odpor k rychlým vztahům a už vůbec vás nebudou lákat románky na jednu noc. Spíš vás takové věci ve vašem okolí budou pohoršovat a budete si o nich myslet své.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Opačné pohlaví o vás bude mít nebývalý zájem, takže si rozhodně nebudete moct stěžovat na nedostatek sexuálních příležitostí. Nebude vás to ovšem příliš lákat, právě naopak – vycítíte totiž, že se jedná pouze o povrchní zájem.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

V lásce vás bude přitahovat krása a ladnost a u partnera budete dávat velkou důležitost vnějšímu dojmu. Neumíte si představit sami sebe po boku někoho, kdo nepůsobí dostatečně elegantně a důstojně.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Pro opačné pohlaví budete velice zajímaví a budete doslova přitahovat jednoho nápadníka za druhým svým šarmem. Tuto svoji přitažlivost využijete dokonce i v pracovním životě, kde nebudete mít zábrany pustit se do drobného flirtování.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

V partnerském životě si budete dělat trochu starosti. Protějšek vám bude připadat chladný. Pravděpodobně na tom nemůžete mnoho změnit. Jedná se o dočasnou záležitost, která však musí pominout sama.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

V milostných vztazích budete mít sklon chovat se trochu strojeně, protějšek i okolí si jistě všimnou, že vám chybí přirozenost a uvolněnost. Tato strnulost v lásce však naštěstí nebude trvat příliš dlouho, takže se s tím nemusíte zbytečně trápit.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Noví partneři to s vámi nebudou mít vůbec snadné, protože vaše vysoké nároky se jen tak snadno s něčím nespokojí. Pokud zjistíte, že si s vaší novou známostí v posteli nerozumíte, půjde nekompromisně k vodě.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

V lásce se budete věnovat tomu, co je pro vás skutečně důležité. Člověku, na kterém vám nejvíc záleží, se vyznáte ze svých citů a hodně se u toho rozpovídáte. Naopak jiné milostné nabídky vás budou nechávat chladnými.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

V lásce a sexu vsadíte na upřímnost a ta vám bude v milostných vztazích velmi pomáhat. Nechápete, proč se někteří lidé tolik přetvařují, když vám krásně vychází všechno i bez toho. Zadaní Vodnáři budou pomýšlet na prohloubení svého vztahu.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

V partnerství bude téměř všechno ostatní nyní důležitější než sex. Tuto stránku společného soužití odsunete dočasně na vedlejší kolej. Nejlépe se bude v lásce dařit těm Rybám, které žijí ve vztahu, jenž původně vznikl na pevných základech kamarádství.

Související články

Další články