Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Velký horoskop na září: Lvi ukončí nefungující vztahy, Štíry čeká velká životní lekce

Velký horoskop na září 2021: Štíry čeká velká životní lekce
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Prázdniny jsou nenávratně za námi a podzim se nezadržitelně blíží. Podívejte se, co čeká v měsíci září jednotlivá znamení zvěrokruhu a na co se můžete těšit!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V září vás čeká mnoho zajímavých setkání, ale i nespočet změn. Zejména vaše profesní cesta se konečně začne ubírat směrem, který je vám od začátku souzený. Může to být však jiný, než jste si doposud mysleli. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V práci od podzimu trochu přitvrdí zavedená pravidla a už to nebude taková pohodička jako přes léto. To vás může nepříjemně překvapit. Pozor si dejte také na zdraví, čeká vás několik uvědomění, že tahle cesta daleko nepovede. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Otevřete svou mysl a buďte připraveni na změny. Vaše osobnost konečně dostává prostor, aby se projevila. Budete mít kolem sebe lidi, se kterými je vám příjemně. Opřete se o ně. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V září budete řešit zejména finanční otázku. V létě jste zřejmě utratili o něco více peněz, než jste zamýšleli. To by vám mohlo způsobit několik problémů. Kontrolujte své návyky. V galerii najdete, na co si dát na podzim pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Je čas následovat svoje sny, vnímejte své potřeby. Otevřete dveře novým příležitostem a vystupte ze své komfortní zóny. Pokud se tento měsíc nezastavíte a budete skutečně pracovat na tom, co chcete, sklidíte ovoce. V galerii najdete, co vás v září potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Prvně musíte zapomenout na vaše obavy a přestat se litovat. Chyby z minulosti vám už nic více nedají, pokud jste si z nich vzali potřebné ponaučení. Buďte optimističtí a koukejte se dopředu. Vše je tak, jak má být. V galerii najdete, co vás tento měsíc může překvapit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vypadá to, že v září ukončíte některé vztahy. Nemusí jít však o partnerské, jako hlavní téma budou zejména dlouhodobá přátelství. Je na čase si přiznat, že jste se změnili a už si nemáte co říct. Alespoň pro tuto chvíli. Buďte upřímní. V galerii najdete váš tip na září.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V září byste měli následovat zejména vaši intuici, která vám dobře napoví. Stavíte si ve svém životě bariéry, které vás brzdí. Zdokonalujte se v tom, co je vám příjemné. Učte se nové a neusínejte na vavřínech. V galerii najdete, na co si dát tento měsíc opravdu pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud začnete vnímat určité vzorce ve vašem životě, pochopíte mnohé. Neberte nesnáze jako trest, ale možnost se něco naučit. Každá starost ve vašem dosavadním životě měla svůj význam. Teď tomu není jinak. V galerii najdete, co dalšího vás v září čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V září vás čeká velká životní lekce. Buďte připraveni na něco, co vaším životem otřese v základech. Zřejmě jste až příliš dlouho kráčeli po špatné cestě. Pokud dlouho nevnímáte znamení ve svém životě, vesmír často zakročí. V galerii najdete, co vám tento měsíc udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Finanční hojnost nepřichází, pokud máte pocit, že stále na něco nemáte peníze. Pokud máte pocit, že ostatní se mají lépe. Pokud si myslíte, že peníze získáte jen výhrou v loterii. Bohatým se nikdo nestal na gauči. Myslete na to. V galerii najdete, čeho se v září vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V září vás čeká několik těžkých okamžiků, ve kterých budete marně hledat oporu svého partnera. To vám dá cennou lekci. Také si uvědomíte, jak moc je pro vás cenná profesní kariéra. Budete mít potřebu ji dále rozvíjet. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Související články

Další články