Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA ÚNOR: Vodnář překoná jedno tabu, Býky čeká vztah na celý život!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
astro
Nový měsíc přinese nové výzvy! Za jediný měsíc se ve vašem životě mohou odehrát zázračné změny. Nečekejte, až bude někdo jednat za vás. Jděte štěstí sami naproti! A protože štěstí přeje připraveným, jste ve výhodě. Máte totiž k dispozici únorový horoskop, se kterým se spolehlivě nachystáte na celý měsíc. Jaký pro vás bude valentýnský únor? Co vás čeká? Čtěte!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Budete se cítit velmi akčně a lehce ve vás vzplanou veškeré emoce, ať už se jedná o vášeň, nebo vztek. Ten může převládat, jelikož Mars tvoří kvadraturu na Venuši a vy se cítíte podrážděně. Nemáte sebemenší problém pohádat se s kolegy či nadřízeným. Citová stránka vašeho života je v tomto období více bouřlivá a snadno vzplanete nad maličkostmi. Nemáte moc náladu na opačné pohlaví, a když už, tak se na něj jedině naštvete. Můžete nyní zažívat více hádek a také výraznější názorové neshody. Chybí vám nadhled a na vše se díváte černě. Beránci, neberte si vše příliš osobně a snažte se nad problémy povznést. Bude se Beranovi dařit se vztahy? Podívejte se do fotogalerie.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Býci, máte šanci najít nový vztah, který může mít dlouhé trvání! Aktivní Mars je od 15. února ve vašem znamení. To znamená, že váš protějšek se jeví nejenom jako přitažlivý, ale dokonce i spolehlivý. Super, takový partner vám jistě vyhovuje! Ten pravý se může objevit kolem 28. února, rozhodně nepřehlédnete osobu, která působí vážně a přitom na vás dělá velmi příjemný dojem. Nebojte se dát najevo své sympatie, jak se říká, odvážnému štěstí přeje. Peníze pro vás momentálně nepředstavují žádnou hrozbu a dá se říct, že si je užíváte. Vše, do čeho investujete, vás dělá šťastnými a k tomu je kolem vás mnoho příjemných nabídek. Máte šanci na na kvalitní vztah? Podívejte se do fotogalerie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Milí Blíženci, tento měsíc se tváří velmi příjemně a zejména na svém počátku dává znát, že se vám daří. Váš aktivní zájem o opačné pohlaví neustále přetrvává, rozhodně však neuvažujete nad žádným závazkem. Jste hodně přelétaví a mnohé z vás jedno rande rozhodně nenaplní, stále vyhledáváte nové impulzy. Rychle se seznamujete, ale také velmi rychle zase prcháte dál. Práce vám v prvních únorových dnech jde jako po másle a dobře vám to myslí. S partnerem se nyní škádlíte a snažíte si vzájemně před sebou prosadit vlastní pravdu. Vaše konverzace často nevedou nikam a také šance, že přistoupíte na kompromis, je mizivá. Vaše znamení je v opozici na Jupiter, a to může být někdy pořádná mela! Dostanete pozvání na tajné hrátky. Kam? Podívejte se do fotogalerie.

RAK (22. 6. - 22. 7.) V tomto měsíci cítíte vztek na opačné pohlaví mnohem častěji než jindy. Často se urážíte a také nemáte daleko k výbuchům a k hádce. Nebaví vás konfliktní atmosféra a tzv. žabomyší války s opačným pohlavím, vaše proslulá račí trpělivost dostává zabrat! Pracovní povinnosti jsou pro vás nyní náročné a ani vztahy s kolegy a nadřízeným nejsou ideální. Jste více vyčerpaní a povinnosti vám dávají zabrat. Nadřízený toho chce čím dál více a vám se nedaří plnit všechny jeho požadavky. Raci, snažte se věci řešit s chladnou hlavou, je to pro vás lepší a můžete tak předejít zbytečným komplikacím. V následujícím období vás pak čeká velká a příjemná změna! Hrozí vám rozchod. Proč? Podívejte se do fotogalerie.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Milí Lvi, i tento měsíc vám Jupiter přináší štěstí, větší expanzi a pomáhá vám usnadnit cestu k úspěchům. Díváte se na věci z lepšího úhlu a optimismus vás neopouští. Jupiter vás provází v různých oblastech vašeho života, zejména však v penězích a v lásce. Nechybí vám optimismus a vyzařujete opravdovou radost, která sálá do dalekého okolí. Díky tomu máte také hodně nabídek od opačného pohlaví - zejména kolem 8. února se můžete těšit na expanzi obdivovatelů, bude z čeho vybírat. V práci to trochu skřípe, avšak i navzdory tomu se snažíte aktivně vyřešit požadavky šéfa. Bohužel se vám nedaří v nápaditosti tak jako obvykle, není to nyní váš šálek kávy. Co přesně posílí váš vztah? Podívejte se do fotogalerie.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) V lásce vám v tomto období hvězdy doslova přejí! Vaše znamení vám propůjčuje viditelnou přitažlivost, takže opačné pohlaví na vás může oči nechat. Kolem 28. února máte velké příležitosti zabodovat a přivábit k sobě vhodného partnera. V tomto období vás lákají typy, které to umí s penězi, jsou možná trošku tvrdohlaví, ale zato vášniví. Váš nový idol je zřejmě dobyvatel, určitě se mu tedy nevrhejte ihned do náruče. Potřebuje mít totiž pocit, že o vás může bojovat. Jste pod nátlakem a nevíte, jak naložit s prací, která je vám přidělena, a stresujete se. Připadáte si zpomalení a nevíte kudy kam. Lepší nálada a chuť přichází od 15. února. Jak získat vyhlédnutého člověka pro sebe? Podívejte se do fotogalerie.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Milé Váhy, čeká vás trochu houpačkové období, ale co se silné domény týče, je jí pracovní sféra. Dokážete se dobře poprat s úkoly a žádný pro vás není tak komplikovaný, abyste ho nedokázali vyřešit. V lásce se necítíte příliš jistí a nevíte, jak to je mezi vámi a vaším objevem. Z nějakých důvodů jste však odtažití a opačnému pohlaví moc nedůvěřujete. Provází vás strach ze zklamání a takto to nejvíce cítíte kolem 28. února. Navíc jste stále kvůli něčemu smutní, určité věci vám do sebe nezapadají a ne a ne tomu přijít na kloub. Můžete narazit na osobu, která vás začne velmi přitahovat svým vážným chováním a svou tvrdou pracovitostí. Nakonec však zjistíte, že to není ten pravý a vy si vlastně vzájemně nemáte co říct. Na poli erotickém vás čeká jeden trapas. Jaký? Podívejte se do fotogalerie.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Milí Štíři, máte před sebou měsíc, ve kterém se vám konečně může dařit v lásce! Hvězdy napovídají, že svého vysněného partnera můžete potkat někde na výletě nebo díky sourozencům. Kolem 2. února vás může někdo příjemně překvapit a příjemně to mezi vámi zajiskří. Odmítnutí tedy nečekejte, máte u protějška vysoké šance. Jestliže se chystáte někam do společnosti, vsaďte na dny kolem 28. února. Hvězdy vám přejí v nalezení toho pravého. Hned od počátku měsíce jsou v práci signalizovány určité trable. Na práci se nemůžete patřičně soustředit a bohužel se vám nedaří ani nic kloudného vymýšlet. Pokud vás něco napadne, nadřízený to moc neocení a spíše mu to nedává smysl. V sexu vás potrápí jeden problém. Jaký? Podívejte se do fotogalerie.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) V tomto období můžete mít štěstí na nalezení protějška, který se jeví jako zábavný a dobrodružný. Potkáte zajímavou osobu. Přitahuje vás na ní určitá divokost a nespoutanost, ale také důvtip a smysl pro humor. Vyzařujete optimistickou náladu, která ihned nakazí všechny okolo, takže věřte, že dotyčnou osobu nemáte šanci minout. Hvězdy signalizují, že nejpříznivější dny se jeví kolem 9. února. Po první polovině února již nejsou šance tak vysoké, takže jestliže chcete navázat vztah, začněte ihned od začátku měsíce. Dostáváte nové pracovní příležitosti a je možné, že se do 10. února můžete dostat na vyšší a lepší pozici. Rozhodně vás čeká nějaký pracovní vzrůst, máte se na co těšit! Čeká vás šance na nový vztah. Jak do toho? Podívejte se do fotogalerie.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) U Kozoroha je obrovská pravděpodobnost navázání vážného a trvalého vztahu, máte však smíšené pocity. Venuše ve vašem znamení utváří negativní vazbu k Uranu, takže vás protějšek občasně dovádí k rozporuplným emocím. Může se stát, že vás může něčím nepříjemným překvapit, a to zejména kolem 25. února. Jeho reakce jsou v tomto období nečekané a velmi proměnlivé. Na pracovišti jsou celkem napjaté vztahy. Prožíváte náladovost ze strany nadřízeného, který je neustále nespokojený. Nejvíce vás může štvát to, že jeho výkyvy nálad přicházejí nečekaně jako blesk z čistého nebe. V posteli vyzkoušíte i tabuizované věci. Jaké? Podívejte se do fotogalerie.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Milí Vodnáři, Slunce se až do 18. února nachází ve vašem znamení, takže se můžete cítit obrovsky vitální a fyzicky odolní. Po 15. únoru je však signalizováno oslabení zdravíčka, dávejte na sebe pozor a dbejte více na svou imunitu! Nyní vás velmi přitahuje typ protějška, který miluje život a umí si ho užívat. Hodně se seznamujete a jste velmi společenští. Pro opačné pohlaví jste přitažliví a rozhodně stojí o to vás poznat. Zvláště kolem 12. února to šancemi přímo sviští! Merkur ve vašem znamení vás do 10. února stále posiluje a podporuje vás v práci. Toto období je tedy vhodné pro dokončení složitějšího úkolu. Vy, kteří žijete dlouhodobě v partnerském svazku, překonáte jedno velké tabu. Jaké? Podívejte se do fotogalerie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Milé Rybky, v tomto měsíci vstoupí Slunce do vašeho znamení a vytvoří konjunkci s vaším vládcem Neptunem, čeká vás kouzelné období! Zvýšená romantika, splněná přáníčka, to vše je v únorovém menu. Toto období přeje především také lásce. Stále věříte, že váš vysněný partner je někde kolem vás, a hvězdy ukazují, že tomu tak skutečně může být. Kuráž vám skutečně sluší a dá se říct, že zvyšuje vaše magnetické vyzařování. A jak to vypadá s manželskými páry? Vesmír má i pro vás dobrou zprávu, můžete se těšit na intenzivnější city a vzájemné duševní propojení, užijte si to! Jak se vám bude dařit na poli erotickém? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články