Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velký horoskop na únor: Vesmír bude přát vztahům, Střelci by se měli mít na pozoru

Jak si užít rychlovku?
Zdroj: pinterest
+ Dalších 10 fotografií
Astro
Únor už je za dveřmi a s ním i velký horoskop, který pro čtenáře eXtra.cz připravila vědma Michaela Kudláčková. Jste zvědaví, jestli je pomalu doba na juchání? Já bych to taky chtěla umět ovlivnit. Jenomže na hýbání planetami jsme málo silní. A ono by to ani nešlo našoupat si to tam tak, aby nám to vyhovovalo. Něco holt musíme nechat vyšším vesmírným zákonům. Ale i ty umí být milosrdné…

Slunce i Merkur jsou se Saturnem ve Vodnáři, akční Mars ve Skopci a přející Venuše v Kozorohu. Celkově se ale nacházíme ve vodnářské době. Tedy v době postupu vpřed. (ANO, i pád na ústa je pohyb kupředu.)

O jásavém uvolňování únor ještě moc není, ale na nedostatek novinek a změn si určitě nebudeme stěžovat. Celkově budeme k sobě tolerantní, budeme chtít spolupracovat a budeme na sebe hodnější, takže co týče například uzavírání smluv, dohod a nabídek spolupráce, to bude mnohem zajímavější než v lednu. Takže peníze budou spíše potažmo. A možná je tahle forma i lepší, příjemnější, ač je třeba pomalejší. Předně v tom, že díky Uranu, který nám hnízdí v Býku, by většina uzavřených dohod a spolupráce měla mít dlouhodobější a stabilnější charakter.

Celkem přející vesmír po stránce vztahů, které se nám čistí tak, aby nám v sítu zbylo jen to, co má skutečně smysl, nám na druhé straně trochu pokazí politická oblast. V politice je tohle a následné nastavení planet a jejich vzájemný vliv totiž těžko udržitelná záležitost.

Na lidstvo se usmívá Slunce

Saturn, tedy zástupce moci, tedy takové to "já jsem zákon", si nerozumí ani s Venuší, to je přeloženo do naší řeči, jak se mi to líbí, aby s Merkurem, to je, intelekt a ani s Marsem, a to je vlastně proveditelnost, akceschopnost. K tomu si nerozumí ani s Jupiterem, a to je úspěšnost.

V každém případě se na lidstvo usmívá Slunce a také téměř na všechny planety, takže když pomineme politiku a zdraví, bude mít únor zhruba od svého druhého týdne, tedy od 8. 2., vliv dobrý. Únor nám co do lunární energie začne 11. 2. novoluním také ve Vodnáři, což nám přinese nové projekty a novinky z oblasti vědy, do našich soukromých životů pak může přinést pracovní nabídky.

Úplněk nás dostihne 27. 2. a bude v Panně, což je příjemné na hmotu, peníze, praktickou oblast, nákupy (bude-li kde) a podobně. A teď už na vaše jednotlivá znamení.

Kozoroh

Tak jako všechna znamení i Kozorozi budou začátek měsíce vnímat rozplizle, ale na rozdíl třeba od Raka si Kozoroh umí počkat. Jakési jalové období proto využijete k rozmyšlení si dalších kroků a analýze toho, co se doposud stalo. To vám bude fungovat zhruba do 9. 2., kdy vás ještě bude motivovat Merkur.

Po novu se zřejmě vykašlete na analýzy a vrhnete se do nějakého milostného modelu po hlavě nehledíce na rizika. Vidět smyslů zbaveného a tokajícího Kozoroha, plného porozumění a empatie, to je něco, co vesmír zase tak často nezaznamená. Hezky si to užijte. Budete až do 26. 2 jako máslo. Potom se vám, ale jenom zlehka, vrátí rozum a přijde v pravou chvíli.

To proto, že budete potřebovat trochu šedé kůry a nějaký uzavřený obchod, novou pracovní nabídku nebo nějaký posun na poli hmotně pracovním. Doufám, že jsem potěšila. No, já si to nevymyslela, to poděkujte Saturnu, Marsu a Venuši. Jste jim, milí Kozorozi, v únoru vysloveně sympatičtí. Více se dozvíte v galerii.

Vodnář

Také Vodnáři v prvním únorovém týdnu vypadají jako novorozenci, kteří se teprve musí naučit koukat, poznávat okolí a myslet. Ten pocit, že vy stojíte a svět se točí kolem vás, přejde s druhým únorovým týdnem.

Něco příjemného v oblasti vztahů, co budete vnímat jako posun či vysvětlení něčeho, čemu jste nerozuměli, přijde kolem 11. 2. Od té chvíle mi dáte (doufám) za pravdu, že je mnohem lépe, než bylo. Vodnář má rád, když ví, co má dělat a když před sebou vidí cosi nového. To by se mělo podařit a v tom byste měli setrvat až do konce měsíce. Jak po stránce vztahové, tak po stránce pracovní. Jenom po úplňku si dávejte pozor na přílišnou horlivost v komunikaci. Špatně volené slovo, ego a pocit, že všechno víte nejlíp, by vás mohly stát následné rovnání konfliktu. Více se dozvíte v galerii.

Ryby

Rybky to mají hodně náročné už od konce minulého roku, a tak jistě čekají, kdy se planety pohnou do něčeho, co budou alespoň vzdáleně moci nazývat žitím.

I pro Rybky má vesmír dobré zprávy, i když budou muset vydržet začátek února. Protože Rybka je vodní, a protože je síle působících planet nejblíže (ještě se Štírem), bude vnímat konec špatného období opravdu hodně špatně. Jakoby si to chtělo to problémové období ještě vybrat.

Připravte se proto, že do novu ještě přijde nějaký „voser“, který bude ale onou tečkou za dost velkou zátěží na vaši citlivou duši.

Od 12. 2. zaznamenáte uklidnění, zlepšení a dokonce byste se mohli i zamilovat, vyřešit rodinnou krizi a dostat nějaký dárek od Venuše v podobě příjemných změn ve vašem osobním a citovém životě. Pracovně vám planety přejí v době od 15. do 21. 2. Po tomto datu buďte opatrní na peníze a cenné věci. Více se dozvíte v galerii.

Beran

Jedni z mála, kdo kašlou na fakt, že planety se ještě na své nové pozice nedošoupaly a všechno rozjely už teď, jsou Skopci. Jakoby ani žádný liknavý začátek února nebyl.

Mars je tím, kdo dává Beranům energii i teď, v těchto dnech. Jenom své nadšení ještě investují do ekonomických a pracovních věcí.

Od 12. 2. se jen přeorientují na oblast citovou a začnou se dít věci. Beránci, kteří postrádali nějakou akci ve vztazích, se o to postarají tak, že se protějšky nestihnou ani divit. Ti Berani ale, kteří se třeba nemohli rozhoupat ke změně partnera, patrně vyvolají menší Waterloo. Jako raketa budete zhruba do 26. 2.

Pak se ohlédnete. S pocitem dobře vykonaného díla budete sledovat hromady polehlých nepřátelských pluků a tiše se složíte do nějakého kouta nabírat síly. Konec měsíce prožijete v relaxaci.

A já bych vám to i radila, protože všechny zdroje jsou vyčerpatelné. Ty vaše jsou v únoru ale i obnovitelné. Více se dozvíte v galerii.

Býk

První týden v únoru nebudou praktičtí Býci hodnotit jako právě vydařené období v oblasti hmoty a práce. Skoro bych řekla, že je to období, které se mnoho Býků bude snažit zaspat.

Také rodinné prostředí bude napnuté a radím, moc neřešit.

I Býkům se ale změní pozice a i Býk se dočká satisfakce. Po 11. 2. to jako první bude oblast hmotná, bytová a pracovní. Ti, kdo hledají práci nebo se jí chystají změnit a kdo čekali jen na nějakou nabídku, budou zřejmě spokojení. Oblast mezilidských vztahů a lásky přijde na řadu kolem 16. 2. Do života vám patrně vstoupí láska a zaznamenáte příjemnější atmosféru i doma.

Konec měsíce vám navíc připravil možné dořešení nějakého soudního nebo právního sporu. Více se dozvíte v galerii.

Blíženci

Pocit, že vám nic nevychází a že se pokaždé na něco těšíte a ono se to nestane, zmizí po novoluní, které by Blížencům mohlo připravit +- 48 hodin nějaké velice zajímavé a s ohledem na postavení Saturna a Uranu i dlouhodobě do života vstupující setkání.

Nutně to nemusí být vztah citový, ačkoli může, ale klidně by to mohl být i vztah pracovní. A byl by fajn. A tehdy se věci konečně hnou z místa. Začnete konečně sklízet nějaký ten plůdek svého úsilí.

Oblast pracovní a hmotná vám cosi příjemného přichystá v době od 17. 2. a takto to vydrží i přes úplněk až do 28. 2., podle toho, v jakém dekanu jste narození.

Do té doby musíte být po stránce představ o vašem díle a otázkách, zda se daří či nedaří, k planetám hodně shovívaví. Někteří Blíženci se ale pak budou mít prima ještě i v březnu. Více se dozvíte v galerii.

Rak

Raci budou na únor asi dlouho vzpomínat. A nejen na únor. Dalo by se říci, že velice pozvolna, to znamená, že první týden ještě skoro vůbec, ale dál už určitě, končí celkem dlouhé jalové období.

U Raků je na prvním místě láska a vztahy a pocit, že „mě má někdo rád“, takže si tuhle oblast hodně hlídají a jsou tu nejvíce citliví. Přijdete si na své, nebojte se.

Od 13. 2. se vaše citová oblast, a to na hodně dlouho, začne plnit přesně tím, co vám v ní chybělo. Po pracovní stránce to bude také celkem spíše pozitivní. Až na drobné výkyvy, které ovšem často děláte sami horší tím, že propadáte pocitu, že vás někdo přehlíží. Nepřehlíží, jenom třeba zrovna nemá čas a zítra ho zase mít bude. Na konci února, přesněji kolem úplňku, si vás celé vyžádá rodina a její členové. Může to být náročnější. Více se dozvíte v galerii.

Lev

Jednak vám možná není úplně dobře, což přejde, a jednak nemusíte zrovna prožívat nejzářivější období. A to celkem ve všech oblastech, vyjma té ekonomické. Lvům chybí skutečné Slunce, které jim do duše vnáší optimismus a veselou náladu a do těla energii. Pokud si připadáte energeticky jako moucha již týden se marně snažící opustit mucholapku, tak to je, co do fyzična, přesně ono.

Věřte, že už teď se blýská na lepší časy i vám. Od 11. 2. to bude i znatelné a první přijde oblast pracovní. Mohlo by vám vyjít něco, co by vás mohlo zajistit na slušně dlouhou dobu. Nehrňte se ale do podepisování smluv překotně, byť vám přeje Venuše i Saturn, a raději se poraďte. Od 15. 2. jste totiž hotoví filantropové. Nedějte charitu, dělejte obchody. Naštěstí vám bude přát štěstí.

A to při vás bude stát od 17. 2. také v oblasti citové. Budete nejen příjemní k druhým, ale i druzí budou příjemní k vám.

Pocit, že nezáříte, že vás někdo sfouknul a vysál z vás půl života, bude pryč. Poznáte zase v zrcadle toho veselého krále bavičů, co nikdy nezkazí žádnou legraci a jehož mysl umí nabíjet druhé.

Budete milováni. Nejvíc pak v období od 13. do 26. 2. Chcete se vdát nebo oženit? Udělejte to po úplňku. Více se dozvíte v galerii.

Panna

Dobré zprávy má vesmír také pro Panenky. Pokud vydržíte do středy 6. 2., zaznamenáte první vlaštovku zlepšení v oblasti pracovní a hmotné. Ne, nesázejte, protože takový zázrak to zase není.

Spíše to bude odměna za vynaložené úsilí, které se doposud zdálo být vymrhanou energií. V oblasti citové budou Panny také zajímavé.

Celkově je Panna totiž zdrženlivá a emoce nerada ventiluje. Tentokrát z vás ale v období kolem 11. 2. mnozí dostanou menší šok. Ale v dobrém slova smyslu. Budete láskyplní a pozorní, nesmírně akční a okolí vám to bude také vrchovatě vracet. Takže vám bude dobře vlastně po všech stranách. Únor je i pro Panny jakýmsi malým probuzením z letargie. A já jim to moc přeju.

Po úplňku, který je komplet váš, by navíc mohla přijít i velice zajímavá nabídka z pracovní oblasti. Více se dozvíte v galerii.

Váhy

To, co Váha potřebuje ze všeho nejvíc, je klid a prostor pro přemýšlení a tvorbu harmonických situací. To bylo přesně to, co jste postrádali, a ještě do 5. 2. tak trochu budete. Od tohoto data je ale vesmír a hlavně Venuše a Merkur nakloněn i Váhám.

Předně budete příjemně překvapeni ve vztazích. To, na co jste čekali nebo v co doufali, by se mohlo stát skutečností už kolem novu 11. 2. Od 13. 2. se navíc budete mít lépe také v oblasti hmotné a pracovní. Pokud hledáte práci nebo máte naplánované změny v podnikání, věnujte se těmto tématům hlavně v období od 14. do 22. 2. Rovněž vás čeká nějaká dobrá zpráva ze strany úředníků a v právních věcech by se vám o zajímavá rozuzlení mohl postarat úplněk 27. 2. Více se dozvíte v galerii.

Štír

Vynechám období do 7. 2., protože to fakt nestojí za řeč a nechtějte, abych byla neslušná. Ostatně Štíři sami vědí, o čem mluvím, když mluvím o konci prosince v souvislosti s prvními dny v únoru. Nicméně buďte soudní. Copak už teď není patrné, že se něco pohnulo? A bude se hýbat dál a víc.

Nejen v oblasti vztahů se už od novu 11. 2. věci pohnou k kupředu, což by mělo být pro Štíra minimálně chápáno jako posun, ale od 13. 2. postihnou pozitiva také oblast financí a práce.

Máte před sebou hezkou druhou polovinu letošního února a ještě i březen. Vůbec se tak nějak celkově teprve od února budete moci obstojně vyspat a nebudit se hrůzou z dalšího dne. Ne, proboha, nebojte, hodně toho vašeho, pro život tolik potřebného podsvětí vám zůstane. Nestěhujete se na Olymp, dál zůstáváte svěřenci Pluta (Hádés). Zdravotně to totiž v únoru žádná hitparáda nebude. Více se dozvíte v galerii.

Střelec

Dalo by se říci, že Střelci až vlastně do teď pořád na něco čekali a všechna pozitiva si museli doslova vydřít. Bohudík, že jim zbyla veselá mysl a všudypřítomný humor, v této době zejména ten černý (a tak jistě, ale depky má teď každý). A tak fakt by bylo spravedlivé, kdyby někdy šlo něco třeba samo. A to čeká Střelce po novu, zhruba od 12. 2.

Zvláště v oblasti práce. Mohli byste dostat nějakou novou nabídku nebo se vám podaří uzavřít výhodnou smlouvu. Bude nadlouho. V oblasti vztahů a lásky přeje svěřencům Jupitera nejenom únor, ale také i březen. Pro Střelce jedna důležitá zpráva: Vzhledem k silným aspektům pro toto znamení není vyloučené, že mnoho Střelců by mohlo tento měsíc otěhotnět. Logicky těch, kteří jsou ženami.

U mužů to ovšem vlastně platí taky, ale obráceně. Střelci jsou prostě v únoru plodní všichni a po všech stranách. Více se dozvíte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy