Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Velký horoskop na únor 2022: Vodnáři získají lukrativní pracovní nabídku, Ryby opustí svou minulost

štěstí, obloha, žena
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
měsíční horoskop

Hned začátkem února nás čeká novoluní, které ovlivní hlavně emoce a pracovní vztahy. To se následně ponese celým měsícem, kdy budeme řešit hlavně spokojenost, finanční otázky i vztahové. Co přináší únor v roce 2022 jednotlivým znamením zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V únoru byste mohli získat novou pracovní nabídku, která bude splňovat vše, po čem tak dlouho toužíte. Konečně necháte klid, aby ovládl vaši duši. Přestanete se neustále za něčím honit a žít budete zejména v přítomném okamžiku. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Staré rány se zahojí a bude čas posunout se dál. Už nemá cenu lpět na tom, co do teď nefungovalo. Do vašeho života přichází mnoho změn, které budete vítat s otevřenou náručí. Těšte se! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Užívejte si každý den, jako by byl váš poslední. Neztrácejte čas malichernostmi a soustřeďte se na podstatné. Jedině cesta, po které vás vede srdce, bude tento měsíc ta správná. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pochybujete o každém svém kroku a nevěříte si ani v úplných maličkostech. Zřejmě jste v poslední době zažili něco, co vás přesvědčilo, že na to prostě nemáte. Ale nezapomeňte. Strach lže. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hvězdy vám přejí, a to zejména ve finančních záležitostech. Úspěch budou mít ti, kteří žádají o hypotéku nebo refinancování svých dosavadních závazků. Mohli byste také získat vytoužené povýšení. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nikdy není pozdě na to začít měnit svůj život od úplného základu. A to bude něco, co si momentální situace zkrátka žádá. Pokud vám v určité oblasti vašeho života už není komfortně, změňte ji. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Budete přitažliví a elegantní za každé situace. Z vás to charisma tento měsíc přímo stříká! Nenechte druhé, aby vám mluvili do života. Nebudou pro vás mít dobrou radu a akorát by vám to zkomplikovalo, co už máte. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Musíte konečně začít jednat a mluvit pravdu. Ať jsou vaše úmysly sebelepší, někde se to stejně zadrhne. Jedině vaše otevřenost může celou situaci zachránit a zajistit vám dobrý výsledek. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se s druhými mluvit o svých plánech, ačkoliv běžně si takové velké kroky necháváte pro sebe. Dařit se vám bude v partnerských vztazích. I na nezadané čeká tento měsíc konečně velká láska! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

S partnerem bude složité najít společnou řeč. Neměli byste to však vzdávat, půjde o hodně. Uvědomíte si, že už nechcete zajeté standardy měnit. Nejdřív však musíte překonat staré rány. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Budete neuvěřitelně zodpovědní a zásadoví, čímž můžete ostatním lézt dost na nervy. Někdo kolem vás měl totiž vlastní způsob, jak chtěl celou věc vyřešit. Hvězdy vám však přejí a můžete dosáhnout velkého úspěchu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pozor byste si měli dát zejména na lenost a nepozornost v práci. Lehce byste mohli zavařit jak sobě, tak svému kolegovi. V únoru tak berte svou pracovní pozici ještě o něco vážněji než doposud. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy