Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA SRPEN: Blíženci se zamilují do někoho jiného, Býci okouzlí

+ Dalších 11 fotografií
HOROSKOP NA SRPEN
Právě v srpnu nám hvězdy předpovídají, že toho zažijeme spoustu. Budeme chtít být nezávislí a spěcháme, abychom toho co nejvíce stihli. Hvězdy rozhodly, že srpen bude měsícem intenzivních prožitků a bouřlivých setkání! Které znamení se znovu zamiluje? A které dobře využije nadbytečnou energii? Přečtěte si náš VELKÝ SRPNOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, čeká vás bláznivý měsíc. Vaše libido stoupá na maximum a vaše drahá polovička před vámi musí doslova prchat. Zároveň se vám povede rozumně hospodařit, a tak si něco našetříte. Vaše pozitivní nálada bude ovlivňovat všechny okolo. A na co se mohou těšit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, právě v srpnu se stanete magnetem pro nové objevy. Narazíte na protějšky, se kterými, můžete diskutovat o čemkoliv. Co vás bude brzdit, jsou vztahy v práci, které nejsou příliš důvěrné. Možné jsou i konfrontace mezi vámi a vaším nadřízeným. A jak vám to půjde ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, srpnové období přináší mnoho práce a vy nevíte, kde vám hlava stojí. Vaše zaneprázdněnost a stres mohou zapříčinit i rozepře v rodině. Hvězdy radí, abyste si dávali pozor na pusu. Singles rozšiřují přátelské vazby a možná z toho něco bude. A jaké změny vás čekají v partnerství? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, v srpnu nebudete tak spokojení, jak jste předpokládali. Zapracovali jste na vaší sebedůvěře, ale stále neprožíváte moc velkou spokojenost. Singles ihned vědí, jakým způsobem někoho oslovit, ale záhy zjišťují, jaký je to zoufalec. Co se vám ale povede? Přátelé vám dohodí super kšeft. A jak vám to bude fungovat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V tomto měsíci jsou k vám hvězdy nakloněny. Vaše vůdcovská povaha vám dodává šmrnc, hlavně mezi singles. Začněte proto aktivně jednat. Ve vztahu naopak uberte plyn. Na vašeho miláčka působíte příliš arogantně. A jak se vám povede v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Tento měsíc vás čeká celá řada úkolů. V práci nejste tak úplně spokojeni, a tak se snažíte zvýšit svůj výkon. Rádi pomáháte lidem? Tak pozor, aby vás někdo neošidil. I ve vztazích budete muset jít přes překážky. Singles mají laťku nasazenou hodně vysoko. Jak to s nimi dopadne? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, chodíte zbytečně kolem horké kaše. Hvězdy vám novou lásku přejí. Hledejte místa, ve kterých můžete relaxovat. A možná právě tam najdete svou spřízněnou duši. Páry mohou potkat potíže. Jaké a proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner1

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v hledání nové známosti jste velmi vytrvalí. Ale kritiku si berete příliš osobně. Nechcete raději upřímnou polovičku, než tu, která vám bude mazat med kolem úst? Odpočinek vám neobyčejně prospěje. Proto vyrazte někam na samotu. A jak budou trávit srpen partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Hvězdy v srpnu ukazují na problémy s láskou. Zasloužíte si uznání, ale vaše drahá polovička dává přednost materiálním věcem. Štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Nechcete si tedy vsadit? A co udělají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, váš miláček bude řešit malichernosti, kterými vás může podráždit. Nepodléhejte však negativismu. V práci se vám bude dařit. Maximálně se soustředíte a jděte si tvrdě za svým. Neschopnost odpočívat je u vás standardem. A jak si v srpnu poradí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, v srpnu budete chtít všechno hned. Ale to bohužel nejde. Navíc váš nadřízený nemá smysl pro humor. Vašeho miláčka nemoralizujte, zkuste to první u sebe. Vaše chování k němu hraničí s arogancí. A jak to bude u singles? Co dokáže váš idol? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, srpen vám otevře oči v mnoha životních oblastech. Setkáte se s nepříjemným chováním vašeho partnera. A řeknete dost! V práci se vám povede zmírnit přehnané nároky nadřízeného. A co si užijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články