Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký horoskop na srpen: Blížence varují hvězdy před lží, Střelci najdou odvahu k velkému kroku

horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily v oblasti kariéry, mezilidských vztahů a financí právě na srpen 2022! Paradoxně některým chybí odvaha plnit si své sny a udělat zásadní kroky. Bude to právě váš případ?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V srpnu vás čeká velká finanční příležitost, kterou využijete na maximum pro svůj prospěch. Konečně začnete splácet dluhy včetně mimořádných splátek, čímž se vaše závazky začnou výrazným způsobem krátit. Zbude vám ale i něco na to, abyste stihli dovolenou v předposledním či posledním srpnovém týdnu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neotáčejte se zády ke svým přátelům, budete je teď opravdu potřebovat. Pozor si dávejte hlavně na stravu, je to oblast, na které byste měli pracovat a v srpnu jí dát prioritu. Velké párty ke konci prázdnin, smažené jídlo i alkohol by vám rozhodně dobře neudělaly. Máte také šanci ještě změnit práci, pravděpodobně k vám přijde velká pracovní nabídka. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci se vám bude nesmírně dařit. Konečně se vám podařilo sestavit takový tým, který funguje bez vaší neustálé kontroly. Budete tak mít více času na rodinu a zejména svého partnera, který se už dlouho cítil na druhé koleji. Pokud dlouho uvažujete o koupi nemovitosti, případně změně nájemního bydlení, příležitost na vás v srpnu vykoukne, kde byste ji nečekali. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Prožívejte se svými přáteli úspěch tak, jako by to byl úspěch váš. Už brzy totiž zjistíte, že sdílená radost je dvojnásobná, a budete vedle sebe chtít ty, kterým dlouhodobě důvěřujete. Pokud toužíte započít svůj vlastní projekt nebo budujete firmu, v srpnu zaznamenáte významný posun, který vám pomůže na cestě k vašim snům. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud v srpnu někomu zalžete, rychle se to provalí. Není důvod, abyste ze sebe dělali něco jiného, než ve skutečnosti jste. Lidé vás budou mít rádi, pokud odhalíte svou duši, nikoliv když se budete prezentovat tučným bankovním kontem. V práci by vás arogance mohla stát pracovní místo, tak si dejte pozor, jak se svými kolegy jednáte. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mějte radost z každého nového dne! Pokud si v srpnu udržíte pozitivní myšlení, máte šanci, že si do života přitáhnete ty správné lidi, kteří vám pomohou se konečně odrazit ode dna. To, co jste v posledních týdnech zakusili, vás mělo jen dovést tam, kam už teď směřujete. Významným způsobem se také změní vaše přemýšlení. Zjistíte, že to může jít i lépe. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Práce vám v srpnu půjde od ruky a zbude vám tak i nějaký ten čas na zábavu! Pokud máte toho správného parťáka vedle sebe, zkuste se porozhlédnout po výhodné last minute, klidně na pár dní. Zjistíte, že cestování pro vás nemusí být tak nedostupné, jak jste se v předchozích letech domnívali. Už brzy vás překvapí velká změna. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V srpnu je pro vás vhodný čas na nalezení nové aktivity, která vás bude skutečně naplňovat. Ať už to bude rybaření, nebo vrcholový sport, chybí vám v životě něco, co vám dělá čistou radost a posouvá vás mentálně dál. Ostatně sami zjistíte, že takhle, jak to vedete, to prostě dál nejde. Vytrvejte u svých snů. V galerii najdete, co vás tentokrát opravdu potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ani u vás nebude o dovolené nouze! Ať už to budou prodloužené víkendy, nebo dva týdny u moře, nabije vás to energií, kterou pak rádi rozdáte ostatním. Vy sami víte, jak to teď vedete. Dáváte, ale nepřijímáte, zapomínáte na sebe a vnímáte se jako nedůležití. To musíte změnit, takhle to dál nejde. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Svou práci si udržíte tak, že ji budete dělat opravdu poctivě. Jedině to je cesta k úspěchu a vašemu vítězství. Tentokrát vám nepomůže, když si toho naberete víc a hrdě ukážete, že zvládnete i nemožné. Ta cesta tkví v kvalitě, nikoliv v kvantitě. To bude ale u vás platit i mimo pracovní sféru. Zjistíte, že vaše nákupní návyky jsou v hrubém rozporu s vašimi finančními plány. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buď uděláte teď ten velký krok, který vám změní celý život, nebo znovu ostrouháte, nic mezi tím. Je ale na čase pochopit, že skvělé věci se v komfortní zóně nikdy nedějí a vy si teď vcelku úspěšně šlapete po štěstí. Co je to, co vás žene dál? Co ve svém životě potřebujete? Zjistěte, jaké jsou vaše silné stránky, a využijte je pro svůj prospěch. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Toužíte vidět svět, ale zároveň vás něco drží doma v pohodlí. Zkuste na to jít jinak, klidně si vyčleňte měsíční drobnou částku, kterou si budete na své vytoužené cesty spořit. Když to dokázali ostatní, dokážete to přece taky! Začněte konečně žít a přestaňte se života bát. Kdy jindy, když ne teď? V galerii najdete, co vám udělá radost.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy