Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Velký horoskop na srpen: Beranům ublíží pomluvy, Panny budou úspěšně řešit bydlení

Horoskop na srpen: Panny budou úspěšně řešit bydlení
Zdroj: unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Druhá půlka léta je oficiálně před námi a s ní i nové příležitosti pro jednotlivá znamení zvěrokruhu! Podívejte se, co vás čeká a nemine. Ke komu byly hvězdy shovívané a koho šetřit rozhodně nebudou?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V srpnu vás čeká mnoho pracovních povinností, které se vám nejspíš nevyhnou ani při plánované dovolené. Tentokrát vás to však bude nabíjet, protože máte svůj vytoužený cíl. V galerii najdete tip na srpen.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V srpnu si nenechte nic líbit! Ne každá věc ve vašem životě se bude dít podle toho, jak jste si to naplánovali vy. Bude se dít podle toho, jak to máte vepsané v osudu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vyhýbejte se v srpnu pomluvám, lehce by se mohly obrátit proti vám. V partnerském vztahu vás bude čekat řešení důležité finanční otázky. V galerii najdete, co vám tento měsíc udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dopřejte si v srpnu zasloužený odpočinek. Tělo vám ukáže, kdy máte přibrzdit a pořádně si odpočinout. Dbejte víc na kvalitu vaší práce než na její kvantitu. To by se vám brzy vymstilo. V galerii najdete, co dalšího vás tento měsíc čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud v sobě máte hněv, ventilujte ho. Ničím si nepomůžete, když si ho necháte pro sebe. Vaše přehnaná korektnost vám tento měsíc akorát může ubrat na respektu ze strany ostatních. V galerii najdete srpnový tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nasbírejte novou energii a inspiraci, abyste mohli pokračovat ve svém tvoření. Zatím to vypadá, že se jen plácáte od jednoho k druhému. V srpnu to změňte! V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Užijte si zbytek léta a nepromarněte ani jednu volnou minutu! Velkou příležitost vám tento měsíc dá sport. Jak k získání větší energie, tak k zajímavému seznámení. V galerii najdete, čemu se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud řešíte otázku bydlení, již tento měsíc k vám přijde velká příležitost, jak si splnit svůj sen. Mějte oči otevřené a buďte připraveni na to, že to na první pohled nemusí znít jako dar z nebes. Ale bude! Srpnový tip v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vypadá to na zajímavý měsíc! Vyřešíte dlouhodobé spory, ale zřejmě započnete nové. V práci se totiž bude řešit finanční otázka, která vás trápí. V půlce měsíce už to nevydržíte a řeknete od plic, co si myslíte. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vypadá to, že vás čeká poměrně nepříjemný šok, který zbourá vaše zažité představy. Zejména v první polovině měsíce dojde k mnoha prozřením, zejména pracovním. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V srpnu vás čeká vytoužená dovolená, při které naberete mnoho sil. Pozor si musíte dát zejména na konflikty s rodinou, stůjte v takovém případě za vaším partnerem a ukažte, že má vaši podporu. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Odpočívejte a čerpejte síly. Vyhněte se závisti. Svůj volný čas věnujete tomu, abyste přemýšleli nad tím, jak se ostatní mají lépe. Zařiďte si srpen podle svých představ a na nic nečekejte! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Horoskop lásky na srpen: Býky čeká zajímavé seznámení, Kozorozi nenaplní očekávání rodiny ➔

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy